Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt már vetelese, az...

Akinek volt már vetelese, az a kovetkezo alkalommal autonatikusan veszelyeztetett terhesnek lesz nyilvanitva?

Figyelt kérdés
Az elso babamat 7hetesen elvesztettem, nagyon retteg attol hogy a kovetkezot is elfogom vesziteni.

2017. jún. 23. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem tekintettek annak. 1 gyerkőc után volt 1 veté, majd kistestvér, majd 1 veté. A 3.gyermekünk fogantatása után másik orvoshoz mentem, mert féltem az újabb vetéléstől, elmondtam az előzményeket, de semmi.
2017. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert a terhessegek 25 % - a vetelessel vegzodik a 12. het elott, tehat minden negyedik. Igy szelektal a termeszet, a babad nem volt eletkepes. Ez nem jelenti azt, hogy a kovetkezo sem lesz, ne felj!


3 egymas utani veteles az , ami mar korosnak szamit.

2017. jún. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én kaptam progeszteron pótlást automatikusan a második terhességemnél (az első vetéléssel végződött szintén a 7. héten). Nekem minden papíromon az volt, hogy veszélyeztetett terhesség de a rizikó besorolás meg alacsony volt. Gondolom azért került ez a kód a papírokra mert kaptam progeszteront.
2017. jún. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Az a baj hogy akkor mikor egy ve ez tortent barnazassal felkerestem a dokit, megnyugtatott hogy se hematoma se semmi rendellenessn nem lathato es ilyen elofordul, szivhang minden rendben volt, ez volt csütörtökön. Aztan szombat este vasarnap reggel mar vereztem es gorcsoltem es mire beertem a korhazba mar megtortent a baj, bicsanat a reszletes fogalmazasert de amikor leultem a wcre eltavozott belolem a petezsak majd fel ora elteltevel a mehlepeny :(
2017. jún. 23. 10:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem lettem automatikusan veszélyeztetett, 6. héten barnázás miatt lettem az. Azóta jól van a pici, most 17 hetes.

Sajnos nagyon gyakori a vetélés, ahogy fentebb írták a felismert terhességek közül minden 4. embrio elmegy. Lesz majd babád neked is, mint sok más nőnek vetélés után. Esetleg nézess egy hormonpanelt, nehogy az okozza a gondot.

2017. jún. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! Remélem ténylegesen rendben lesz minden a következő terhessegemnel :(
2017. jún. 23. 11:04
 7/10 anonim ***** válasza:
21%

Azért mielőtt valaki szaporodni kezd, nem ártana ezt egy kicsit többet tanulmányozni:

[link]

2017. jún. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem novemberben ment el a babam 12hetesen mutet volt.Multheten pozit teszteltem.Azota rettegek.:(Ezzel valoszinu csak artok magamnak meg a babanak is de egyszeruen mindig eszembe jut a vetelesem es hogy ujra megtortenhet:(
2017. jún. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 7.valaszolo!

Azeet mert veletlenul elirtam azt hogy automatikusan meg nem kell beszolni!

Ember vagyok hibazhatok. Te biztosan mindig mindenben tokeletes vagy!

2017. jún. 23. 12:06
 10/10 A kérdező kommentje:
Plane hogy nem magyar az anyanyelvem, hanem tanultam!!!
2017. jún. 23. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!