Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt alhasi fajdalom?

Terhesség alatt alhasi fajdalom?

Figyelt kérdés
5 hetes terhes vagyok es alul jobb oldalon kis szurkáló fájdalmat érzek. De nem folyamatos, elmúlik kis időre aztán újra. Remélem nem jelent bajt?
2017. jún. 24. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, szedj magnéziumot és elmúlik :)
2017. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Normális, valószínűleg azt érzed ahonnan kiszabadult a petesejt, melynek helyén sárgatest alakult ki. A szúrkálás az ez, mivel feszít. Majd, ha kialakult a méhlepény első trim végére akkor a sárgatest elsorvad és már ilyen nem lesz, de lesz helyette teljes alhasi fájdalom :D Minden nap magnézium, és addig nem kell aggódni, míg vérzés, barnázás, vagy derékba sugárzó erős görcsök nincsenek (erősebbek mint a mensigörcsök) Addig minden kissé zavaró, de elviselhető dolog normális. Lassan majd ahogy nő a méhed nyúlni fognak a szalagok az is kellemetlen lesz, nálam két naponta jelentkezett, de nem tart egész nap csak néha lehet érezni.


Jó egészséget és vigyázz magatokra!


34hkm

2017. jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is 5 hetes vagyok ugynaezt érzem :) nekem is ma kezdett szúrkálni a jobb oldalon a petefészkemnél,meg néha a méhemnél is. szerintem normális,legalábbis azt mondják a tapasztaltabb anyukák kismamák :)
2017. jún. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!