Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan, aki inszemináci...

Van itt olyan, aki inszeminációval esett teherbe?

Figyelt kérdés

hányadik sikerült?

Mi volt a probléma?


nekünk a méhnyákon termel antitesteket, és hashimotom is van, de a többi pajzsmirigy értékem jó. Már a 2. nem sikerült :(



2017. jún. 26. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 4 volt összesen,ebből a harmadik sikeres volt,de 4 hetesen elhalt a terhesség sajnos.Aztán átjárhatósági után a negyedik is sikerült.Most vagyok 31 hetes:) Nálunk a férjemnél volt igazolt probléma.
2017. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia, nekünk elsőre sikerült (igen, tudom, mázlisták vagyunk). Előtte 2 évig próbálkoztunk és nem tudni, miért nem sikerült az inszemig, mert minden eredményünk tökéletes volt a doki(k) szerint és "tettünk is a tűzre rendesen"....
2017. jún. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 ildi32 ***** válasza:

Nekem is a méhnyakam termel ellenanyagot a férjem spermái ellen. Mi is teljesen egészségesek vagyunk. Nekem eddig két inszeminációm volt a Forgács Intézetben. Az első nem sikerült; a másidik viszont igen. De sajnos 2018 augusztus elején missed ab lett a vége; mert a 8. héten nem volt a babának szívhangja. Most telik le februárban majd az ajánlott regenerálódási idő. Akkor megyünk a harmadik inszemre.

Október elején csináltattam a biztonság kedvéért genetikai tesztet. Kiderült; hogy mthfr heterozigóta génmutációm van; ami miatt nem tudja a szervezetem a folsavat foláttá alakítani. Így a baba nem kapja meg a számára fontos tàpanyagot; ennek a következménye osztódási rendellenesség miatti folyamatos vetéles is lehet. Szóval nem bántam meg; hogy ezt a vizsgálatot is megcsinàltattam.

2018. nov. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!