Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az előző mensesem érdekesen...

Az előző mensesem érdekesen alakult 9nappal előbb jött es csak barnázás volt, akkor csinaltam tesztet es negativ lett. Valaki jart hasonlo képpen?

Figyelt kérdés
A ciklusom 28 napos szokott lenni de most már meg kellett volna jönnie,tanácstalan vagyok pénteken megyek orvoshoz de addig is valaki járt már igy? Tünetem nem igazán van a hasam neha nagyon enyhén görcsöl ezen kívül semmi mas nincs. Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 27. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Uj tesztet csinaltal?
2017. jún. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mert eddig ugy gondoltam felesleges, orvos előtt érdemes tesztelni? Vagy látni fog valamit így is?
2017. jún. 27. 17:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Hat egy tesztet ellonek azert ha az elozo verzes olyan furi volt. Ha negativ akkor kizarhatod a terhesseget, akkor lehet valami hormonalis gond van.
2017. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Éppen a hormon porblématól tartok. A meleg befolyasolhatja a mensest? Vagy hogy az enyhe görcsökre és szúró érzésre magne B6ot szedek?
2017. jún. 27. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha 9 nappal előbb volt a barnázás,mint a mensi lett volna esedékes,akkor lehet h az nem mensi volt,hanem beágyazódás,az szokott barnázással járni,viszont ha akkor csináltad a tesztet,akkor az még negatív,mert a beágyazódás után még jó pár nap kell hogy termelődjön annyi hcg,hogy kimutassa a tesz.ha most csinálnád,az már mutatná,viszont az orvos még csak max meg vastagodott nyálkahátyát lána.Úgyhogy szerintem mindenképpen tesztelj egyet.
2017. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben holnap mindenképp tesztelek köszönöm!
2017. jún. 29. 10:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Na? Pozitív?
2017. júl. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia nem teszteltem mert megjott bár szerintem valami hormon probléma lesz mert ez is csekély mennyiségű menses volt ami már el is múlt viszont faj a mellem az is fura mert7csak az egyik...igy biztos nem terhesseg hanem valami más a probléma
2017. júl. 1. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!