Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+1 hetesen üres 12 mm-es...

6+1 hetesen üres 12 mm-es petezsák, se szikhólyag se embrió. Van még remény?

Figyelt kérdés

Első babámmal ilyenkor már szívhang is volt ugyanezzel az uh géppel.

Doki azt mondta, hogy ilyenkor már illene legalább a szikhólyagot látni de azért ne temessem, egy hét múlva meglátjuk, lehet, hogy később fogant.

De én középidőben éreztem a peteérést szóval aggódom.

Igazából nem akarok hamis reményt táplálni, de lemondani róla is lehetetlennek tűnik...



2017. jún. 27. 23:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy pont ma kezdett erős hányingerem lenni. Nem tudom ez számít-e valamit, gondolom nem sokat.
2017. jún. 27. 23:59
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Szerintem ne keseredj el, minden rendben lesz. Igaz mar jo lenne ha a szikholyag latszodna, de ez nem jelenti azt, hogy nem fog egy het mulva. Remeljuk a kovetkezo vizsgalaton mar minden oke lesz, fel a fejjel, minden terhesseg mas es mas!:)

2017. jún. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy héttel később fogant akkor még simán van remény. Mensi szerint 6+4-nél voltam dokinál, méretek alapján csak 6+0 volt.


7. hétig van remény, hogy beindul szépen :)


Tény, hogy legyünk optimisták, de én se tudnám eldönteni, hogy hogyan álljak hozzá. Talán vedd úgy, hogy jövőhéten lesz az első uh, ahol kiderül, hogy van e terhesség vagy sem. Talán úgy könnyebb :S


Kitartás és drukkolok!

2017. jún. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

A petezsák szabályos?

Drukkolok! Majd írd meg mi újság!

2017. jún. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi nektek, igyekszem nem pánikolni, csak ilyenkor olyan hosszú ez az egy hét.

Igen szép szabályos a petezsák.

Az uh gép nem valami korszerű, de biztos, hogy látta volna a doki, ha ott van, ahogy az elsőnél is ott volt.

2017. jún. 28. 07:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy később fogant, nem szabad előre aggódni. Remélem minden rendben lesz! Továbbá, nem biztos, hogy látta, ha a gép nem jó. Nekem fordítva volt, az orvos látott petezsákot állítása szerint (az se a legjobb gép volt), de a másnapi HCG vér teszt szerint nem is voltam terhes :/ Meg jött, csak késett simán. A lényeg ezzel, hogy ha 30 éves múltú doktor képes odalátni ilyesmit, lehet hogy ő sem vette észre. És az esélyesebb, mint ez az eset.
2017. jún. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jó jel, ha szabályos :)
2017. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott még két dolog, ami egy pici reményt ad.

A terhességem végén a doki aggódott, hogy kevés magzatvizet lát, elküldött még aznap a Honvéd kórházba, ahol azt mondták tökéletes minden, kicsit sem kevés.

Majd az elhalt terhességemnél azt mondta, már a magzatot sem látja (előző uh-n volt), valahol mintha ott lenne az árnyéka, szintén Honvéd kórház másnap és ott keresés nélkül 7 mm-es élettelen embriót láttak.

Nem akarom áltatni magam, csak ezek beugrottak... hátha...

De majd kiderül és megìrom.

2017. jún. 29. 10:44
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs remény. Még egyszer lesz uh a műtét előtt d
2017. júl. 6. 08:27
 10/11 A kérdező kommentje:
de csak mert egy hét múlvára kaptam időpontot és senkinek ne legyen kétsége. Ez van.
2017. júl. 6. 08:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!