Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok, éjjel...

17 hetes terhes vagyok, éjjel meg még most is elég rendesen érzem a hasam alját. Olyan mintha feszülne, de nem kemény. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is 17 hetes vagyok, és szintén ugyanez a problémám. Sőt, néha olyat görcsöl a hasam, hogy leizzadok.. Azt mondta az orvos, hogy nyugodjak meg, ez azért van, mert ebben a terhességi korban hirtelen elkezd nőni a baba, és ott belül minden alkalmazkodik hozzá. Amúgy napi 3 MagneB6 jócskán segít rajta. A derekam is fájdogál néhány napja, és estére nagyon fáj a szemfenekem :-(
2010. máj. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én holnap leszek 22 hetes, de ugyanezek voltak nekem is 17 het4esen. tényleg növekszik a poci és azért van ez. inkább olyan feszülős, kidurranó érzésem volt. a zuhanyzás kicsit segített mikor este voltam tusolni. nekem akkor nött meg a pocim elsőnek, észrevehetően. kb. két hétig tartott ez a efszülő érzés.


gratulálok nektek, üdv :-)

2010. máj. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jól van akkor megnyugodtam. Beszéltem a dokival is, mondta szedjek MagneB6-ot, ha nem múlik el akkor menjek be hozzá. Ilyenkor én mindig megijedek mikor új dolgokat érzek. :)
2010. máj. 20. 08:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is minden újtól meg szoktam ijedni. Mert nem tudom, mi a normális, és mi nem.

17hetes

2010. máj. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

az ideősebb kismami vagyok. akartam is kérdezni hogy szedtek e Magnéziumot, mert ha nem akkor éppen ezért ajánlatos elkezdeni. én mangerotot szedek a 10.héttől mert volt egy kis bevérzésem. abból napi 2-3 szemet szedek. ha nem szedtek akkor ideje nektek is elkezdeni, az ami mindenképpen kell, mert a görcsoldó hatása miatt nem érezni úgy a méh növekedését. előtte én is görcsölgettem, de azóta nincsennek ilyen tüneteim :-)


Magne B6 is jó, én még terhesség előtt szedtem az idegre, és sajna étvágyat csinált, így most nem azt szedem, de az is nagyon jó, illetve a Béres magnézium is.


rmeélem megtudtam mindenkit nyugtatni. sziasztok, vigyázzatok magatokra :-)

2010. máj. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Engem maximálisan sikerült megnyugtatnod. Én már szedem a terhessségem eleje óta a MagneB6-ot, mert a 8. héten görcsöltem, de nem volt semmi vérzés szerencsére. Egyszerűen csak nem tudtam mi az, hogy görcs, mert a menstruációim előtt soha nem görcsölt a hasam, csak azt láttam, hogy megjött és kész. Nem tudom mikor erős már egy görcs, mert nekem a kis görcs is már szokatlan.
2010. máj. 20. 09:26
 7/8 anonim ***** válasza:

na, én is így voltam. a fogigátlónál totál nem görcsöltem, a derekam vagy a lábam fájt, aztán mikor abbahagytam, a legelső fájdalomnál, görcsnél bevettem a Cataflant. így nekem is eleinte a kis görcs az naná hogy nagy görcs volt :-) nekem nagyon jól megszünt ez a görcsölgetés a magnerottol, és később mikor nyúlnak az inek, azt sem nagyon éreztem. Azért óvatosan, ne nyújtózkodj te sem meg más sem mert az elég kellemetlen tud lenni és nem is ajánlatos.


Én itt ezen az oldalon rengeteg kérdésemre kaptam választ, szerintem a fentmaradó 18 hetemben még biztosan találkozunk :-)


vigyázz magadra te is meg minden új kismami


szia :-D

2010. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) Vigyázz te is magadra! További szép babavárást! :)
2010. máj. 20. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!