Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez baj? Ma voltam...

Lehet ez baj? Ma voltam hüvelyi ultrahangon 5*8mm-es petezsákot látott, de nem mondta hogy milyen idős+talált egy 46*32mm-es cisztát, ez okozhat bajt? Holnap megyek másik dokihoz mert a mai dokinak elég sietős volt.

Figyelt kérdés
2017. jún. 29. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Ez kb. 4,5 hetes terhesség méret alapján.

A ciszta valószínűleg sárgatestciszta, de ha nem, akkor sem lesz tőle semmi gond, gondolom a petefészekben látta.

2017. jún. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A méhemven van elvileg,de holnap bepróbálkozok a másik dokinál hátha válaszol a kérdéseimre,nem úgy mint akinél ma voltam
2017. jún. 29. 20:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fővárosi vagy, tudok egy szuper nőgyógyászt, aki egyúttal onkológus is (nőgyógyászati részleg vezetője az onkológiai intézetben).
2017. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minek ide onkologus? Ne hozd mar fraszt a kerdezore.
2017. jún. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A méhemven van elvileg,de holnap bepróbálkozok a másik dokinál hátha válaszol a kérdéseimre,nem úgy mint akinél ma voltam
2017. jún. 30. 06:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm de messze vagyom a fővárostól
2017. jún. 30. 06:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!