Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7. Hónap után az egész testen...

7. Hónap után az egész testen kiütések. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Barátnőm most van túl a 7.hónapon.Egy hete kezdődött el az egész.Egy pár viszkető kiütés jött ki rajta.Napról napra csak rosszabbodott.Most már az egész testén kiütések vannak.Nagyon viszket neki.Ma került be a kórházba. Egyelőre nem tudják mitől van.Volt már valakinek ilyen problémálya?

2017. júl. 3. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem az elsőnél az utolsó hónapban, karjaim-lábaim-hasam tele volt jó nagy piros kiszáradt iszonyatosan viszkető valamikkel... Mi is voltunk mindenfelé mert majd'megőrültem! Nekem sem tudta senki hogy mitől lehet

Szülés után eltűntek.. meséltem az egyik csecsemős nővérnek a dolgot, azt momdta, hogy a lányának is volt ilyen, ő Angliábam szült, ott azt mondták neki hogy kb allergiás a babára vagy mi... elég meredeknek hangzik, főleg hogy akkor miérz csak a terhesség vége előtt jött ki, de magyarázat lehet rá hogy ahogy megszületett eltűntek..

(Keresztanyám pl a saját tejére volt allergiás... akkor még kézzel fejt, mondta hogy kb úgy nézett ki a keze mint valami extrém ekcémásnak...)

Szóval lehet, hogy oltári nagy hülyeség, de én el tudom képzelni!

A barátnődnek kitartást! Tudom, milyen iszonyatos!

(Háziorvos írt rá nekem valami fehér cuccot, halottnak a csók... az is valami szárító volt..)

2017. júl. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem tudom megnevezni mi ez,de egyszer a Jön a baba sorozatban volt egy kismama,neki is a vége felé voltak ilyen kiütései,azt mondták,allergiás reakció a baba miatt...
2017. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Allergiák a babára?Remélem az nem befolyásolja a baba fejlődését vagy semmi mást.Barátnőmnek már a nyakán és a fején is látszik.el se tudom képzelni mi lessz vele ha még 2 hónapot így kell lennie és eddig minden nap csak rosszabodott.
2017. júl. 3. 20:46
 4/10 anonim ***** válasza:

Ezt találtam:


[link]

2017. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont a szülés után jöttek ki. Nek derült ki mitől volt.
2017. júl. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Ha még valaki tudna segíteni,örülnék ha írna. Mihelyt megtudom valamit én is írok.
2017. júl. 3. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem kezdett kijonni. (hat kb egy par nap alatt lett rajtam főleg a hasamon par) halistennek abbahagyta. Azt mondta a doki h pl.lehet a baracktol. Gusztustalan volt viszkettek es a mai napig nem gyógyult be. En is 7 hónapos vagyok
2017. júl. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az első terhességemnél a vége fele.Azt hidtem megőrülök annyira viszketett.Voltam bőrdokinál aki rózsa hámlásnak diagnosztizálta...Nos nem tudom h végűl is az volt-e de ahogy meglett a fiam elmúlt.Ez egyébként nem károsítja a magzatot.Valahol olvastam h a rossz májfunkció is csinálhat ilyet terhesség alatt...bár feltételezem h a kórházban vettek tőle vért.
2017. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen vettek tőle vért és vizelet.Eddig minden ok.Holnap remélem többet tudok.
2017. júl. 3. 23:03
 10/10 A kérdező kommentje:
Eddig semmire sem jöttek rá az orvosok.Adtak valamilyen krémet azt próbálja hátha segít.
2017. júl. 5. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!