Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Péntektől vasárnapig azaz 3...

Péntektől vasárnapig azaz 3 nap volt egy barna pecsételésem, görcsökkel társulva, a mai nap pedig már krémszerű folyás is jelentkezett. Mostanság vagyis mióta vannak ezek a tünetek, kívánós is lettem. Lehet hogy sikerült a baba? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 6. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz azt is tudni kéne hogy mikor jött meg utoljàra, mikor kellett volna megjönnie, ilyesmik...
2017. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt tudni kell, hogy január vége óta nem volt meg, de utána olvastam, hogy peteérésem így is van. Szóval reménykednék :)
2017. júl. 6. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:

"de utána olvastam, hogy peteérésem így is van"


Ha van peteérés, akkor menstruációs ciklus is van. Maximum fordítva lehet, hogy rendszeres vérzés ellenére nincs ovuláció.


Ha mázlitok van, esetleg elkaphattatok egy kóbor ovulációt. Ha az péntektől beágyazódás volt, akkor már tesztelhetsz. Írd meg, mi lett!

2017. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen igen, csak írták, hogy ilyen esetben nehezebb kiszámolni, hogy mikor van a peteérés. :) hát remélem hogy össze jött !
2017. júl. 6. 13:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyival bővült a dolog, hogy tegnap ujra egy barnaszeru pecsetem volt és kb állandóan fagyit ennék :D Mostmar nagyon erdekel hogy mivan.
2017. júl. 7. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!