Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hideg akár jeges borogatás jó...

Hideg akár jeges borogatás jó lehet lábdagadásra?

Figyelt kérdés
Csak a bal lábamon van a bokám kb 3szorosára dagadva.Rossz a térdem is ezen a lábamon az is csúnya de az mindig.És van egy csúnya viszerem is ami a combomtól indul végig a bokámig.Ott van sajnos seprűvénám.Amitől még lilás is a dagatt lábam.Viszérre kaptam gyógyszert és kenem is.De mit tegyek a bokámmal.Pihenés lenne a legjobb....de 2 kis gyerköccel vagyok itthon.Ráadásul szülinapra készülünk,sütnöm kéne.Most pár óra kényszerpihenő.Pocoljam is talán?A vérnyomásom nem magas sőt pont hogy nagyon alacsony.30+4 hetes kismama

2017. júl. 7. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, polcold fel amikor teheted.
2017. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem ajánlanám a jeges borogatgást. Könnyen fel lehet fáznitőle. Amennyit tudsz pihentesd a lábad felpócolva !
2017. júl. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2017. júl. 7. 13:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire vígasztal, de ugyanebben a cipôben jártam én is terhesség alatt. Csak a bal bokám nekem is kb 3 szorosára vagy még annál is jobban bedagadt. Nekem koràbban sokszor volt mûtve, ez okozta. Az amùgy kimondottan vékony testalkatomhoz nagyon feltûnô volt, lépten nyomon megjegyeztèk, már nagyon utáltam. Rengetek kéretlen tanácsot is kaptam, volt, hogy vadidegenektôl az utcán...semmi nem segített.

Egyszer jegeltem észnèlkül, de semmit nem ért, csak azt értem el vele, hogy egy szèp kis foltom lett, tùlfagyasztottam - azòta elmùlt, de jòl megijedtem.

Most megint terhes vagyok, még az elején járok, de már kezd dagadni, ez van.

2017. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!