Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párommal az menzeszem...

A párommal az menzeszem utolsó napja (május 8) után 6 nappal voltunk elöször együtt úgy hogy nem védekeztünk! Azóta több napot is voltunk együtt így! Ma csináltam tesztet és negatív lett! Lehetek terhes ettől függetlenül?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem mutatja ki a teszt, ha nem jön meg, az már jó jel, általában az elmaradt menszesz 1. napján már lehet tesztelni! :)
2010. máj. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Várd meg,hogy a vérzésed elmarad e vagy sem.Ha igen akkor tesztelj egyet.Mikor kéne megjönnie?
2010. máj. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
június 2-án kellene megjönnie
2010. máj. 21. 12:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Akkor legkorábban jún. 2-án csinálj tesztet. Ha negatív, de nem jön meg, akkor 2 nap múlva tesztelj ismét. Reggeli elsőből és ha lehet 10-es érzékenységű tesztet használj.
2010. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsot! nagyon szertnénk babát,eléggé elszomorodtam a negatív teszt láttán,de végülis csak 2 hete próbálkozunk,nem biztos,hogy ilyen gyorsan megy amennyire mi szeretnénk:)
2010. máj. 21. 12:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne keseredj el! Én is nemvárt előtt 1 héttel teszteltem, negatív lett, aztán időben és az már pozitív! Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön!
2010. máj. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi:) rajta vagyunk:)
2010. máj. 21. 12:53
 8/8 A kérdező kommentje:
ja és még annyit,hogy görcsöl a hasam pont úgy ahogy mesi elött és közben szokott,de már több napja.nemtudom hogy ez jelenthet -e valamit.... de hallottam,hogy sokan érzik a beágyazódást,és ez is lehet a tünete....
2010. máj. 21. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!