Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet? Pár hete a nőgyógyá...

Baj lehet? Pár hete a nőgyógyász elküldött hüvelyi ultrahangra, mert még kicsi a baba és nem látja.

Figyelt kérdés

Ma voltam. Előszőr az embriót se látták.

Azt írták a papírra hogy 22,9mm-es, elnyúlt petezsák látható, benne embrió CRL:6,5mm.

Grav. S. 6+4

Szívhang még nincs. Egy hét múlva kell vissza mennem.

Nagyon aggaszt az elnyúlt petezsák és hogy nincs szívhang. Van ok az aggodalomra?



#terhesség #petezsák #szívhang #elnyúlt petezsák
2017. júl. 11. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ez nem túl bíztató, a szívhang hiánya még nem is annyira gáz, mert az lehet a 7. hétig, de a nem szabályos petezsák nem sejtet jót :(
2017. júl. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Probálok még reménykedni :(

Egy sima ultrahangon tudtam meg hogy babám lesz mert fájt a hasam. 3szor is láttak és nem mondták hogy a petezsák elnyúlt lenne :(

2017. júl. 11. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete küldött el az orvosod uh-ra? Akkor nagyon kicsi a 6 hetes méret! A szívhang még nem baj, hogy nincs, ha tényleg 6 hetes.

Mikor menstruáltál utoljára?

2017. júl. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt szabályos a petezsák. Most 15 hetes terhes vagyok, minden rendben eddig.
2017. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Május 5-én volt a rendes menstruációm.

Június 2-án pedig barnás folyásom volt.

Június 21én voltam egy spontán ultrahangon és a nőgyógyász 27-én látott. Azt mondta még pici a baba nem látja és mostanra kaptam uj időpontot a szívhang miatt, de sajnos még mindig nincs és a petezsák miatt is nagyon félek :( ez az első terhességem

2017. júl. 11. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igyekezz pozitivan hozzaallni! Az en terhesegem is rizikosan indult... de aztan csak osszeszedte magat a csemete!:) Amikor a doki 2 hetet adott, hogy szívhangot produkaljon, mi is izgultunk, reménykedtünk, 2het elteltével a magandoki kijelentette, hogy ő sajnos ezzel az Uh keszülékkel nem lát semmit!....így rá 4 napra kaptam a kórházba időpontot hüvelyi ultrahangra! Ott már minden szépen látszott! Legy nagyon pozitiv! Engem azzal probaltak vigasztalni, hogy ha elmegy okkal megy el! De ilyenre nem is szabad gondolni! Minden okes lesz! Boldog babavarast! :)
2017. júl. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2017. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos elvesztettem a babát :( Kedden voltam ultrahangon ahol már nem látták. Megállt a fejlődésben és felszívódott, már csak a szabálytalan petezsákot látták :(

Hétfőre kaptam időpontot műtétre :(

2017. júl. 20. 07:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom. :(
2017. júl. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!