Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek a vastabletta okozott nagyon erös görcsöket?

Figyelt kérdés

Hètfön hajnalban vitt be párom a sürgössègire,annyira erössen görcsöltem...

Jól birom a fájdalmat,de ettöl sìrtam annyira fájt!

Túl vagyok màr 1 szülèsen ès ott a 19 órás vajudás nem fájt ennyire...

2 napig benttartottak,venas fàjdalomcsillapìtókon,többszöri vèrvètel,pisi vizsgálat,ultrahang,ilyen olyan teszt,minden eredmènyem tökèletes.Hazaengedtek de mèg mindig vannak fájdalmaim amire irtak ki orvosságot.Tegnap óta szorulásom van...ezèrt jutott most eszembe a vastabletta.Járt már ìgy valaki,okozhat ilyen erös görcsöket? 35hetes kismama



2017. júl. 13. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Szorulásom volt tőle nekem is, és igen ha a levegő nem tud távozni akkor az fáj, puffad a has, és erős görcs is lehet ezáltal.
2017. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont hasmenésem lett tőle... De igen, attól lehet. (én a neo-ferro folgammát szedtem akkor. most már csak "sima" vény nélkülit. ezzel jobb)
2017. júl. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!