Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek rosszullét ellen?...

Mit tegyek rosszullét ellen? 6 hetes terhes vagyok, egész nap émelygek, hányingerem van, sokszor hányok is.

Figyelt kérdés
Szinte alig birok fent lenni, de még az àgyban is szörnyű ez a rosszullét. Volt valaki így? Nektek mi hasznàlt?
2017. júl. 14. 10:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Á, nem, te vagy az első terhes nő, aki rosszul van. ;)
2017. júl. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de jobb lett volna ha inkàbb meg sem szólalsz. :) Én nem a reggeli rosszullétekre gondolok, ami gyakran megesik, hanem az àllandó rosszullétre okoska. :)
2017. júl. 14. 10:28
 3/17 anonim ***** válasza:
Szia, én ma töltöttem be a 6. hetet, de csak enyhén émelygek,és nem állandóan. A gyömbéres dolgok (ital, keksz) segítenek valamit. Valakinek az,hogy gyakran elrágcsál valamit. Próbálj hideget inni,az is segít! Kitartás!
2017. júl. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Ki kell bírni sajnos, nem nagyon tudsz mit csinálni. Kinek mi használ. A hideg kóla is segít, pár korty vagy ha csak eszel pár falatot. Próbáld azt hogy azt eszed amit kivánsz. Nekem volt olyan hogy egész nap csak almát ettem mert minden mástól rosszul voltam. Ezt neked kell kitapasztalni mitől jobb, mindenkinek más segít. Nekem kb 18 hetes voltam mire elmúlt teljesen a rosszullét és egész nap tartott nem csak reggel.
2017. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos általában csak az idő segít. Kipróbálhatsz különböző praktikákat (keksz még felkelés előtt,gyömbér,kis falatok egész nap, citromos víz) Nálam nagy ritkán a jéghideg kóla segített vagy a mentolos cukor. Kb. 4 hónapig ezeken éltem. 5kg le is ment rólam a 14.hétre
2017. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Első terhességem alatt délutánonként tudtam egy kis levest enni hús nélkül.

Második terhesség alatt tudtam enni naponta 2-3 parizeres zsemlét és inni egy kevés kólát. Mást nem sikerült, de ha sikerült is enni, kijött minden. Mindkét terhességem alatt kórházba kerültem, mert elég ijesztő tüneteket okozott az éhezés-szomjazás.

2017. júl. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szedj B6 vitamint.Talán segíteni fog.
2017. júl. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
55%

Szia! Én is pont itt tartok!

Nekem a Mg +B6 vitamin segített! Amire amúgy is szükségetek van! Reggel felkelés után az az első, hogy beveszem, pihentetem kb fél órát, még vissza is bóbiskolok, aztán jön a falatnyi reggeli.

Nem azt mondom, hogy csodát tett, de azóta sokkal elviselhetőbb!!!!

2017. júl. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat, aranyosak vagytok. Megpróbàlkozok akkor velük. :) ez a harmadik terhességem, de ilyet nem tapasztaltam még. :)
2017. júl. 14. 11:17
 10/17 anonim ***** válasza:

Jéghideg cola, bubi kikeverve belőle. Esetleg kásásan, tehát tényleg jó jegesen :) Nálam mondjuk az émelygésen semmi nem segített, hányni nem hánytam, viszont 30. héttől megint rosszul vagyok állandóan, és a cola segít. Érdemes mindig egy kicsit otthon tárolni belőle. De ahogy előttem írták, a gyömbér és a citromos víz is segíthet, de bármi ami folyadék az jó hideg legyen és lassan kell kortyolgatni.


Kitartás, lesz ennél rosszabb is :D

37hkm

2017. júl. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!