Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Walurinal Medicalt lehet...

Walurinal Medicalt lehet terhesen megelőzésre szedni?

Figyelt kérdés

Elsőként elmondanám, hogy nem Magyarországon élünk, itt a terhesgondozás szintje jóval alacsonyabban van... :( Nem foglalkoznak olyan szinten a kismamákkal, mint ahogy itt az oldalon olvasom. Nincs az a lehetőség, hogy két kontroll között esetleg megkeresem az orvosom, ha valamilyen problémám van. Ha sürgősség, akkor kórházba kell menni. Ha nem, akkor várhat a következő kontrollig. Persze a kórházban sem fogadnak "kis" problémákkal, erős vérzés az. amivel foglalkoznak. Szóval ilyen előzmények között várok most babát.


Az előző terhességem után nagyon felfázós lettem, egyszer volt már antibiotikus kezelésem. Az esetek többi részében csak simán nem bírom a hideget, ha a nyári melegben esetleg légkondi előtt kell állnom rögtön elfog a pisilési inger, diszkomfort érzésem lesz ott lenn, stb. Voltam vizsgálatokon, nem volt húgyúti fertőzésem, csak "érzékenyebb vagyok" szerintük.


Szóval most terhes vagyok, hetedik hétben. A vizsgálat alkalmával meséltem az orvosnőnek a problémáról, mondott is egy gyógyszert, amit valós felfázáskor szedhetek majd. Viszont megelőzésre nem szedhető, mert antibiotikum. Valósan felfázva nem vagyok, egy meleg fürdővel elmúlik a diszkomfortos tünet, csípős vagy nehéz pisilés, megváltozott szín pedig sosem volt viszont nagyon idegesítő, hogy itt a nyár közepe én pedig teljesen felöltözve közlekedek. Szandál még nem volt idén a lábamon. Vizeletvizsgálatom most volt, nincs fertőzés.


Itt az oldalon olvastam a tőzegáfonya megelőző mivoltáról, a férjem pedig épp átutazóban volt Magyarországon, be is ment egy gyógyszertárba, ahol Malurinal Medicalt adtak neki az említett esetre. Nem mertem hozzákezdeni a kúrához, itt nem ismerik ezt a terméket. Orvoshoz a 12. héten kell mennem, de az még nagyon messze van.


Akinek van hasonló tapasztalata ezzel, megosztaná velem?


2017. júl. 15. 10:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!