Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszul vagyok, mit tehetnék?

Rosszul vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
40. héten vagyunk, július 10.-re ki volt írva a baba, de még nem indult be a szülés. Melegem van nagyon, rosszul vagyok, a hasam görcsöl néha néha, mit csináljak? Kétnaponta kell mennem az orvoshoz, tegnap voltam, holnap megyek.

2017. júl. 18. 17:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul fogalmaztam. Kétnaponta helyett inkább minden másnapot írnám.
2017. júl. 18. 17:21
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

Beszélj az orvossal mindenképp,hogy szeretnéd ha beindítaná a szülést,mert már nem érzed jól magad.

Kitartás!

2017. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha júli 10-re voltál kiirva, akkor nem 40 hetes vagy, hanem 41 hetes 1 napos. Biztos már nincs sok hátra. Doki mondta már, mikor kell befeküdnöd?
2017. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Beszéltem az orvossal, ma délután beindítják a szülést. Izgulok már nagyon.
2017. júl. 19. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!