Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Furcsa érzés az egész hasban,...

Furcsa érzés az egész hasban, lehet jele a közelgő szülésnek, vagy mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 38 hetes kismama vagyok, és ma egész nap olyan a hasam mint egy tűzgolyó. Mintha a gyomrom égne, de az egész hasamban érzem. Kicsit néha olyan mintha csikarna is a hasam, bár wc-re nem kell mennem.


Jelezheti, hogy hamarabb jön a picur? Vagy szimplán valami nem tetszett a gyomromnak ami kihat az egész hasamra?


Volt valakinek ilyen?


Egész nap ezt érzem borzasztó és még feszül is hozzá a pocakom :S


Tudom nem vagytok orvosok, nem láttok belém, csupán tapasztalatra vagyok kiváncsi.


Köszönöm.



2017. júl. 18. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyéni de nekem pl az emésztőrendszerem nem jelezte a szülést. 5-6 perces fájásokig semmi, aztán elfolyt a magzatvíz és szinte azonnal ment a hasam + hánytam.

Viszont a gyomrom könnyen megviselte 1-2 étel az egész terhességem alatt.

De attól lehet másnak az ilyen közérzet jelzett szülést.

2017. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!