Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szombaton teszteltem erös...

Szombaton teszteltem erös pozitivat, azóta enyhén barnázok és szinte már alig produkálok terh. Tüneteket. Föleg a melleimen nem érzem. Max mellbimbó érintésre. Hasam itt ott szurkál?

Figyelt kérdés
Hetfon el is mentem a dokimhoz aki megállapitotta, hogy 5+6 terhes vagyok és egy kisebb hematoma talalható a petezacsko mellett. Azonnali pihenés,3x1 duphaston és ascorutin + terhesvitaminok és magnézium. Aznap csinált rákszürest is, estétöl kicsit erösebb lett a folyásom a gyógyszerek ellenére is.2 hét múlva kontrol. Volt már egy missed abom friss vérzésekkel erösebb görcsökkel és félek. Járt valaki közületek hasonló cipöben és mégis minden rendben volt és egészséges baba született?

2017. júl. 19. 09:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hematómám kb a legelejétől. Kaptam én is rutascorbint, meg duphastont. A 13.hétig napi szinten megmaradt a barnázás, mert ürült a hematóma, azóta viszont minden rendben. A progeszteron pótlás nem feltétlen szünteti meg a vérzést , ebben az esetben azért kell, hogy erősebben tudjon beágyazódni a baba, ne tudja lelökni a hematóma. A rákszűrésnél normális, hogy erősebb a barnázás.

Csak pozitívan! :)

17 hkm

2017. júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ja, és nekem tüneteim nem voltak egyáltalán, tehát az nem feltétlen jelent rosszat. Majd később visszajönnek.
2017. júl. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

nem értem, minek csinálnak ilyenkor rákszűrést már... ráérne később

szerintem egyébként attól van, simán belefér még

nyugi :)

2017. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a nyugtató sorokat :)

A rákszürést azért csinálta most, mert már 2 éve nem voltam, igaz várhatott volna ha eddig is elvoltam nélküle.

2017. júl. 19. 10:44
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem is volt! Siman csak ruttascorbint kaptam es pihenni kellett. El is mult hamar. Az a fontos, hogy ne idegeskedj es pihenj sokat
2017. júl. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én is barnáztam,de engem elhajtottak azzal a dumával,hogy ők ezzel nem tudnak mit csinalni.
2017. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Szia. Nekem a 6.héttől volt enyhébb vérzésem (élénkpiros, de nem darabos!) Azonnal ügyelet (másfél éve volt egy vetélésem, amit műtéttel fejeztek be) kaptam utrogestant, magnéziumot is emelt adagot és pihenni kellett. A vérzés elmúlt, barnázás lett helyette 5 napig tartott. Elmúlt a hányingerem, mellfájdalmam is egyik napról a másikra. (Így kezdődött a múltkori vetélés is) egy kevés barna folyás ismét volt. bementem az ügyeletre, már felkészülve a rossz hírre, és a doki az Uh-n bekapcsolta a hangot, hallgattuk ahogy dobog a kis szíve. :) azt mondta barnázás lehet a 12.hétig, nyugodjak meg, tökéletes a szivhang és a mérete is.Minden rendben van azt mondta, hogy pihizzek, és a legfontosabb hogy ne idegeskedjek. A terhestünetek meg két nap múlva visszatértek :))) Drukkolok neked nagyon!!! 9hetes
2017. júl. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem is van sajnos hematómán.egyszer várjátok egyszer nem.időnként van görcs is de hamar elmúlik a magneB6-tol.meg rutascorbint kell szednem még. Remélem minden rendben lesz nemsokára genetikán kiderül. 10 hkm
2017. júl. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
8as vagyok...egyszer barnázok. Telefon mindig kijavít....
2017. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
6-os aztán minden rendben volt végül is?
2017. júl. 19. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!