Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem vagyok terhes?!...

Ugye nem vagyok terhes?! Részletek lent.

Figyelt kérdés
Kb. 7 hete együtt voltam valakivel, aki nem használt óvszert hanem a "megszakításos módszert" alkalmazta, ami tudom, hogy nagyon felelőtlen a részemről, hogy engedtem és azóta nagyon megbántam mert teljesen készen vagyok, konkrétan azóta attól rettegek, hogy terhes vagyok. Azóta 2x megjött, rendesen, ahogy szokott. Ez azért nem nyugtat meg teljesen, mert olvastam a neten sok olyan történetet, hogy a nőnek még hónapokig megjött, mégis terhes volt. Bár ilyenkor elvileg más a mennyisége, állaga stb., Ha nekem olyan volt, mint szokott, akkor mennyire lehetek biztos abban, hogy nem vagyok terhes? Igazából ami kiváltotta ezt az aggodalmat az az volt, hogy kb 1-2 hét elteltével több napon keresztül erős hányingerem volt, rossz közérzet, gyengeség, fáradság stb. Persze tudom, hogy ez másnak is lehet a tünete, csak egyből ez jutott eszembe és nagyon elkezdtem parázni... Ma vettem terhességi tesztet (X-epil) és bár azt írja, reggel érdemes csinálni, én az egyiket megcsináltam most délután, mert tudni akartam. A teszt negatív lett. A kérdésem, hogy ez mennyire megbízható, ha nem reggel csináltam? Valamint 7 hét elteltével már biztosra kimutatná a terhességi teszt akkor is, ha nem reggel végzem el a tesztet? Holnap reggel csinálok még egy tesztet. Légyszi valaki mondjon valami hasznosat, mert nagyon aggódok és lehet, hogy teljesen feleslegesen..

2017. júl. 19. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem vagy terhes!
2017. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen biztos hogy nem vagy terhes. 7 hét elteltével már délutániból is kimutatná úgy hogy leugrana a második csík a tesztről.

Ráadásul meg is jött rendesen kétszer is...


Megúsztad, de nem ajánlott idegenekkel szexelni óvszer nélkül, nem csak a terhesség miatt..

2017. júl. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
22%
Majdnem biztos, hogy terhes vagy.
2017. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, hogy terhes vagy. 7 héttel aktust követően, ha terhes lennél, akkor már kimutatta volna délutáni vizeletből is a terhességet a teszt, illetve nem a megszokott vérzésed jelentkezett volna.

Persze csodák vannak, de nem túl valószínű, hogy veled ilyen történt volna.

Viszont ez most legyen egy jó lecke számodra, hogy legközelebb ha nem akar gyereket, akkor védekezel rendesen. Mert lehet, hogy most megúsztad, de következőnek nem biztos, hogy így lesz.

2017. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
49%
Hála istennek percre nő azoknak a tábora akik már b.xni ugyan tudnak golkodni azt nem az valahogy nem akar összejönni hallod butább vagy mint egy f.x
2017. júl. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, aki normális kommentet írt! Sikerült egy kicsit megnyugtatnotok.

Ma reggel megcsináltam a második tesztet, és szintén negatív lett. Akkor most már teljesen biztosan kizárhatom a terhességet, ugye?

4-es: igen, ez mindenképpen egy erős lecke volt számomra és többet nem fogok belemenni ilyenbe. Tudom, felelőtlen voltam. De most már tudom, hogy ezért nem éri meg, és az utána eltöltött pár hét aggódás, stressz az borzalmas. Ezt semmiképpen sem akarom mégegyszer átélni.

Köszi mégegyszer :)

2017. júl. 20. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!