Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem kivanom az edessegeket,...

Ha nem kivanom az edessegeket, hanem inkab sajtos, sos, dolgokat, akkor lehet tudni mi lesz, fiu vagy lany? Ti miket ettetek?

Figyelt kérdés
pl savanyu dolgok is mennek , mint az uborka :D

#fiú #baba #lány #terhessrg
2017. júl. 19. 17:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én terhességem előtt táblaszámra ettem a csokit, de tényleg. :)

Amióta terhes vagyok, a csokira rá sem tudok nézni, és a juhtúrót kívánom, meg a mekis sajtburgert jó sós burgonyával.

Kislány lesz. :)

2017. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi extra nem volt amit terhesen jobban kívántam volna mint úgy alap esetbe, és az ízlésem se változott terhesség alatt.

1 fiam és 2 lányom van

2017. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nekem sincs semmi extra , csak nem megy az edesseg , es maskor sokat ettem :D
2017. júl. 19. 17:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se változott semmit az ízlésem. Ebből semmit sem lehet megmondani, csak hülye babona, mikor nem volt UH vagy nem olyan, amin látszott volna, hogy mi az, akkor az emberek minden hülyeséget kitaláltak, hogy megjósolják. Aztán persze összesen két variáció van, szóval az esetek felében be is jött függetlenül attól, hogy hülyeség, így elterjedt a dolog, mint működő előrejelzés. Most ha én kitalálok bármi baromságot, hogy hogy lehet megjósolni a baba nemét, akkor tuti lesz egy pár ember, aki még ma kipróbálja és ír is, hogy ez tényleg igaz, nekem bejött..


Nekem a 60 körüli és annál idősebb rokonok meg ismerősök jósolgatták folyton, komolyan már az agyamra mentek azzal, hogy fú mit eszek akkor fiú lesz, fú a hasam olyan alakú, biztos fiú stb. stb. Aztán mi meg a 12 hét óta tudtuk hogy lány. A legjobb az a rokon volt, aki mindenkinek mondta, hogy ő látja a hasamon, hogy fiú, aztán mikor találkoztunk kérdezte a nemét, mondtam, hogy lány, akkor meg mondta, hogy ó hát ő azonnal látta a hasamon.. Na persze..

2017. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igazad van utolso , nekem is mar mondjak , pedig nem tudom mit latnak mikor meg csak 11 hetes multam
2017. júl. 19. 17:26
 6/11 anonim ***** válasza:
A lányomnál nem ettem édeséget, pedig szeretem. A fiamnál csak az édes dolgokat kívántam. Boldog baba várást.😊
2017. júl. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
A legviccesebb, hogy 11 hetesen még hasad sincs a baba miatt, de ők már látják... Istenem. Én annyira utáltam. Meg, hogy márpedig ő tényleg látja, hogy én oda szedem fel, holott még csak fogytam addig, és ahova szerinte szedtem fel, ott én meg pont, hogy éreztem, hogy kevesebb a háj, mint előtte, de mindegy. Eszméletlen mennyire okosak akarnak lenni ilyenkor egyesek.
2017. júl. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmi köze a baba nemének ahhoz, hogy ki mit kíván, milyen ételeket.

Ez is csak egy babona a sok közül. Azt mondják, hogy aki édeset kíván, annak lánya lesz, aki meg sósat, illetve savanyút, annak kisfia.

Nos, somlói galuskát ettem volna képviselőfánkkal az egész terhességem alatt, vagyis az édeset kívántam, lett egy édesszájú kisfiam. :)

2017. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam se jött be ez a hiedelem.


Édességet kívántam non stop. Fiam lesz :D Sőt a sósat kifejezetten nem kedveltem főleg az elején.


Csoki mustárral és sajttal minden mennyiségben. Egyébkén a terhesség második felétől már mindent megbírtam enni nem voltam kívánós, de igazán az elején sem, csak akkor mást nem nagyon tudtam lenyomni.

2017. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Amikor a kisfiamat vártam az édeset kívántam,amikor meg a kislányomat akkor meg a sósat :)
2017. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!