Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok tényleg missed...

Mit gondoltok tényleg missed ab gyanús ez?

Figyelt kérdés

9,5mmes (egyenlőre üres) szabályos petezsák 5hetesen 3 naposan!

Az orvos azt mondta minden rendben ezzel és h szikhólyag is lesz nemsokára meg embrió szivhanggal!


De mindenki elbizonytalanít h ez nem jo , túl kicsi.. nekik ezzel lett missed abjuk meg h ilyenkor rég látni kell a szikhólyagot.. én mar veteltem es nem szeretnem ujra átélni. De rámhozták a frászt! Igy bírjak ki 2 hetet..



2017. júl. 20. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos ezt mondta, akkor én neki hinnék. Bárkivel bármi történt, azért az aki számtalan ilyet látott már, ezt tanulta, ezzel foglalkozik az csak jobban tudja! :)
2017. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Plusz nem hiszem, hogy jófejségből meg nyugtatgatásból mondott volna ilyet. Tudom, hogy nem fogsz tudni teljesen megnyugodni de ne stresszelj emiatt mert az tényleg nem tesz jót.

Minden jót kívánok! :)

2017. júl. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen én is ugy ereztem rajta.. de ha belegondolok, h 12 hetes korig barmikor elmehet a baba, akkor is ha jól fejlodik akkor lehet h nala se volt rossz az a méret, csak épp baj volt végül a babájával.

Koszonom.. igazad van. En a dokimnak probalok hinni de olyan sok a negativ megjegyzes mintha nem akarnák h boldog legyek. Ezentul nem fogom megosztani sok mindenkivel ezeket.:)

2017. júl. 20. 08:35
 4/11 anonim ***** válasza:

5+3-nál ez így teljesen jó méret 2-3 nap és lesz szikhólyag, 5-6 nap és embrió is :D


Ezért kár ilyenkor korán menni, mert csak parázik az ember, de ez ahogy leírtad teljesen jó. A doki mondta volna, ha baj van. Ilyenkor egy nap is nagyon sokat számít :)


Legyél pozitív! Minden jót :)

2017. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pénteken akartam menni , de addigra progim nem lett volna.:) így kenytelen voltam. Szívem szerint 7 hetesen menten volna eloszor :) koszonom szepen kedves vagy☺
2017. júl. 20. 09:17
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Ez a te kérdésed?

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Mert utána írtad, hogy beírtam, hogy a7 mm szerintem kicsi. De ott 7 mm-ről volt szó, nem 9,5-ről.

2017. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia.:) nem, de a legutolsó válasz az az enyém!
2017. júl. 20. 09:34
 8/11 A kérdező kommentje:
Boccs azota van egy csomo valasz mindj irom melyik az enyem
2017. júl. 20. 09:36
 9/11 A kérdező kommentje:
3as és 4es az én válaszom.:)
2017. júl. 20. 09:38
 10/11 A kérdező kommentje:
Viszont jo h linkelted mert az utolso valaszolo reményt adott. Majdnem ugyanakkor ugyanakkora petezsákja volt és rá egy hetre kb szivhang. 😍
2017. júl. 20. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!