Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehérje a vizeletemben illetve...

Fehérje a vizeletemben illetve kevés nyák mitől lehet, terhességi toxémia?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg a vizelet és vérkép eredményem a vérképen minden jó azt mondta a védőnő viszont vizeletembe van fehérje és kevés nyár , 13 hetes vagyok , nincs más panaszom se magas vérnyomás se lábdagadás viszont néha viszketek ott alul és sok a folyásom
2017. júl. 21. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Folyással, viszketéssel mielőbb (ha ma már nem, legkésőbb hétfőn) fordulj orvoshoz, mert fertőzésed van. Ettől (gyulladás) is lehet fehérje a vizeletben. Toxémia a terhesség végén jellemző inkább.
2017. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm , ez a viszketés most kezdődött tegnap és csak hétfőn lát orvos.

Csak én egyből a toxémiéra gondoltam .

Multkor pisilés közben valami fehér "cuccot" láttam a vizeletembe és ettől félek . Viszont extrém sok folyásom van :/

2017. júl. 21. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor valószínűleg egy mezei fertőzésed van, amit jó lenne mihamarabb kezelni.
2017. júl. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A toxémiának hármas tünetegyüttese van: magas vérnyomás, vizesedés-dagadás, fehérje a vizeletben. A viszketés valami fertőzésre utalhat, és valószínűleg ettől a gyulladástól van fehérje a vizeletedben. Ha tudsz, még ma kérj beutalót laborvizsgálatra!
2017. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!