Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mennyire puffadtatok a...

Ti mennyire puffadtatok a terhesség korai szakaszában?

Figyelt kérdés
Én még csak most léptem a 7. Hétbe, de borzalmasan puffadt a hasam. Alig bírok enni, mégis, látványosan nagyobb, puffadt a hasam, pedig inkább vékony testalkatú vagyok. Harmadik terhesség, lehet ezért is? Úgy nézek ki mint aki legalább 12 hetes. Fog ez enyhülni, vagy elképzelhető hogy ilyen hamar látszódik?
2017. júl. 21. 15:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én első terhessegemnel annyira puffadtam már a 6. héttől, hogy boldog boldogtalan kérdezte, hogy csak nem baba lesz? Igen győztem tagadni, brutális volt. Nagyobb hasam volt 8 hetesen mint 18 hetesen.
2017. júl. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon puffadtam 16.hetig. Borzaszto volt foleg estere. Aztan reggel teljesen elmult. De estere megint..... keruld a szensavas italokat, es a puffaszto eteleket!
2017. júl. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Én az elején annyira puffdtam, rendszertelen ciklussal még a pozitív teszt előtt, h elmentem hasi uh- ra, h nekem biztos vmi bajom van😃 Megnéztek, mondták, h annyira sok a " gáz", h a méhemet nem is látják, de ha a ciklus sincs rendben, biztos nőgyógyászati a gond, sürgősen menjek kivizsgálásra. Hát elmentem...ott tudtam meg, h kismama vagyok😃
2017. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. babával akkora volt a hasam 7 hetesen, mint 20 hetesen is. Gyakorlatilag ahogy elmúlt a durva puffadás, már a baba látszódott. 30. héthez közeledve egyre többen kérdezik, hogy meddig akarok még terhes lenni, merthogy olyan rég elkezdtem kerekedni, biztos túlhordom már.
2017. júl. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
En hnap lepek a 7.hetbe de mar elejetol kezdve,mellfájdalom , szornyu hányinger es ugye puffadás. De nalam ez valtozo van h napokig lapos a hasam , aztan 3x akkora. Kenyelmetlen akkor...
2017. júl. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én nem tudom behúzni a hasam. És emiatt nem tudom az eddig a kényelmes gatyáimat felvenni. Ez tudom hogy meg nem terhes pocak, de konkrétan úgy érzem magam mint aki 5 kilót hízott volna. Menni fogunk majd esküvőre, és nem tudom hogy fogom felvenni a tervezett ruhámat. Lehet ezt valahogy enyhíteni? Alig eszek az étvágytalanság meg a meleg miatt...
2017. júl. 21. 17:24
 7/12 piroska és a farkas ***** válasza:
Vegyél egy új ruhát😃
2017. júl. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Konkrétan egy zsákot fogok magamra húzni. Mert úgy nézek ki hogy két vékony kar és láb, közepén meg egy hordó 🙂.
2017. júl. 21. 17:33
 9/12 anonim ***** válasza:
Èn is brutalisan puffadtam. De mostanaba màr annyira nem rossz (10 hetes vagyok). A többedik baba elvileg hamarabb làtszik.
2017. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vegyél új ruhát! Nekem olyanom volt esküvőn, ami mell alatt ráncolt, A-vonalúan bővülő aljú. Akkor vettem, mikor még csak puffadtam, de már terhes pocival mentem a lagziba, kényelmes és csini volt.
2017. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!