Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi hányinger ellen...

Terhességi hányinger ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már két hete ezzel szenvedek,mindent kihányok a gyógyszert is. Valaki valami tippet?

Nagyon elvagyok keseredve:(


2017. júl. 24. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha semmi nem marad meg benned, az vészes terhességi hányás, fordulj orvoshoz. A kóla/keksz/gyömbér/stb. praktikák nem erre vannak.
2017. júl. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem vészes hányásom volt, így kezdődött, ne várd meg amíg rosszabb lesz. én daedalont és renniet szedtem rá, a terhesség végéig.
2017. júl. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én infúziót kaptam kórházban. 6 hét folyamatos hányás után nem volt más megoldás. Utána sokkal jobban lettem.

Ilyen praktikákkal mint gyömbér, ropi, háztartási keksz hiába próbálkoztam. Volt hogy egy kis szelet almát is ki hánytam szinte egyből.

2017. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rajtam semmi sem segített. 10.héten a dokim daedalont írt fel, reggel 1-et, mielőtt felkelek. Az émelygés a 14.hétig tartott, de legalább nem hánytam.
2017. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a citromos víz ami segít, van hogy egy nap 4 szem keksznél meg pár pohár víznél több nem megy le, szerencsére a vitamin megmarad bennem,

van hogy eszek egy jóízűt rá hamarosan kijön belőlem, van hogy csak a gyomorsavat hányom ki.

12 hetes vagyok remélem már elmúlik, viszont ha semmi nem marad meg benned akkor orvos! Vigyázz magadra meg a babádra is, kitartást és boldog babavárást kívánok.

2017. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves 5-ös válaszoló! Énis ugyanebben a cipőben járok. Tegnap a párom kiváltotta nekem a cocculine homeopátiás szopogató tablettát,csak természetes anyagokat tartalmaz, nekem az segitett,kétnapja nem hányok, van étvágyam,a közérzetem is jobb. Én 7 hós vagyok,kicsit odébb van még a 12-ik hét,de eljön majd hamar.:)

Köszönöm a bíztatást,aranyos vagy,boldog babavárást, és kitartást neked is! :)

2017. júl. 26. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!