Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31 hetes terhes vagyok.67...

31 hetes terhes vagyok.67 kg-mal kezdtem a terhességem. Eddig 12kg-ot híztam. Szerintetek sok ez? Mert azért még a vége kicsitt arrébb van és addig még tuti jön fel pár kg.

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nemolyan sok, de ez a magasságodtól is függ, meg hogy vizesedsz-e.
2017. júl. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az én orvosom 13kgot "engedett" hízni, szerencséra +6 és 9 volt amit felszedtem, nem tudom mi lett volna ha átlépem a határt.

Mikor kérdeztem hogy miért baj ha valaki sokat hízik, csak azt mondta hogy azoknak nehezebb a szülés, nem tudom mi lehet ebben az igazság

2017. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A védőnő nekem 10-15 kilót mondott normálisnak a terhesség végére. Az orvos viszont semmit sem mondott erről.
2017. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én a 27-ben vagyok 70 kg-val kezdtem és most 87 vagyok.
2017. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

En 32h vagyok. 0kg +.. Engem ezert piszkalnak, de nem en akartam cukros lenni es diétázni.

Ha jol vagy es a baba is, plusz velem ellentétben nem vagy cukordiétán, akkor szerintem mindegy mennyi.

Mielőtt valaki kiosztana nalam a baba nagyon jol van es a diéta ellenére mindig ket héttel nagyobbnak mérik. Lehet siman viz es lemegy a nagyresze szules utan.

2017. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 27 hetesen +10-nél tartok. Nekem azt mondták, hogy ennek a nagy része viz és ezzel nem is tudok mit kezdeni, bárhogy eszek, a kilók jönni fognak. De én is úgy vagyok vele, hogy amíg mindenki azt mondja, hogy a baba jól van, addig nem parázok. Én magas vagyok, 64 kilóval kezdtem és nem olyan feltűnő rajtam ez a plusz súly.

Boldog babavárást :)

2017. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) azért is kérdeztem mert kiváncsi voltam,h más van-e így esetleg.A védőnő mondja mindig h kicsit kevesebbet kellene felszednem.de hát mindig is olyan voltam h könnyen jöttek a kilók.nem pont most fogok diétázni.hiszen mindketten nagyon jól vagyunk.semmi probléma az ég világon. :)
2017. júl. 28. 21:29
 8/12 anonim ***** válasza:

28 hetesen +16kg-nál tartok.

Az orvos semmit sem mond rá,szerintem nem is nézi,a védőnő viszont folyamatosan bszogat érte.

Mondjuk nekem az elején szaladt (mit szaladt?rohant!)fel ennek a nagyobb része,akkor ugyanis pajzmirigy alulműködést diagnosztizáltak nálam,az meg ugye hízással jár...

De mint már többen is írták,amíg a baba jól van... :)

2017. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Gondolkozzatok el, ha felhizlaljatok magatokat , hogy fogytok utana le?

Melyik ferfinel kell egy hizodiszno ?

Mar bocs, de ezt az ilyen 15-17 kilot hizott huszonakarhany heteseknek irom.

12 kg a javasolt max hizas a vegeeig.

2017. júl. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ma vagyok 40 hetes :D ( gyerek nem tud róla, hogy ma lenne a szülinapja -.-" ) :D


11-12 kilónál járok ez most ingadozik fel le..


31 hetesen olyan +9nél jártam.


Szerintem nem sok ami rajtad van, amúgy is sok mindentől függ. A legtöbben amúgy is többet szoktak felszedni.


Amíg mindketten rendben vagytok, addig semmi gond nincs a plussz súllyal. Van aki diéta mellett is többet szed fel mint aki non stop eszik... sokszor a genetika is sokat számít :S


Jó egészséget!

2017. júl. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!