Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudtok neveket ajánlani...

Tudtok neveket ajánlani egypetéjű ikreknek v betűvel a Veronika név mellé? 32h km

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett a Veronika név nekünk és még egy v betűs kislánynevet szeretnénk de ha van más ötletetek esetleg azonos kezdőbetűkkel akkor azokat is szívesen fogandom.... Ti milyen nevet fogtok/ adtatok a babáitoknak? Hányadik hétben vagytok?

#kismama #betű #babanév egypetéjűikrek #ikrek veronika
2017. júl. 30. 00:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Viktória passzolna. Vivient kevésbé, mert "stílusában" túlságosan eltér a kettő.

De mindig függ a vezetéknévtől is. Passzolnia kell ahhoz is. Ha nem találtok olyat, ami ahhoz is megy, akkor inkább ne legyen V betűs.

2017. júl. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Vivien, Viviána, Vanessza, Vanda, Valencia, Valentina, Villő, Virág, Viktória, Violetta, Vivien, Vivianna, Viola
2017. júl. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki már nagyon izgulok ezen a baba dolgon de komolyan ez sokat segít nem kell minden nap ujra atolvasnom a keresztneves kézikönyvet :)
2017. júl. 30. 01:12
 4/21 anonim ***** válasza:
26%

Anyukám jut eszembe amikor valaki az ikreknek hasonló hangzású nevet akar.

Anyum ikreket várt. Azt mondták, hogy fiúk lesznek. Ezért anyuék olyan neveket akartak ami mindkettő ugyanaz.

Ezért a Dénes és Gyenes név mellett döntöttek, hiszen mindkét név ugyanaz. Gyenes a Dénes név régebbi alakja.

Amikor Megszületett az első iker, anyum rögtön rávágta: Dénes a neve. Majd jöttem én. Anyum rögtön: Gyenes a kisebbik.. De a doki közölte, hogy nem adhatja nekem a Gyenes nevet mert én lány vagyok. Anyum meglepődött, majd közölte a dokival, hogy csak 2 fiú név jött szóba, lány név nem. Szóltak apunak, hogy rohanjon haza, és hozza el a keresztneveket tartalmazó könyvet, mert olyan lány nevet kell választani ami passzol a Dénes névhez.

Végül megtalálták Dénes női névalakját. Így az én nevem Dionízia..

Amikor én lettem terhes, akkor megfogadtam, hogy ha ikrek lesznek akkor én is úgy választok nevet ami mindkettő egyezik..:) De nekem csak egy fiam van aki Dániel lett..:)

Így most a családi becézésben van Dani, Dini, és Dió is..:)

Én a Veronika rokonnevét választanám

mint pl:

Ronetta

Veron

Verita

Veronka

Ezek ritka különleges nevek..

Csak megjegyzem: Lassan 40 éves vagyok de még sosem találkoztam olyan emberrel akinek ugyanaz a neve mint nekem..

2017. júl. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Viktóriára szavazok. Illik a Veronika mellé, és mindkettő szép, vállalható név.
2017. júl. 30. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem biztos hogy jo otlet ikreknek ugyanolyan hangzasu nevet adni, amit peldaul az eloz hozzaszolo irt.

Leginkabb azert mert egypeteju ikreknel igy is altalanos problema, hogy az identitasuk nagyon egymashoz fogja oket kotni, magyaran hogy ugy erzik, mintha ok egy szemely lennenek. Ha ezt meg azonos hangzasu alig kulonbozo nevekkel megtoldjak a szulok, akkor a vilag meg inkabb igy fogja oket kezelni.

ismerek gyerekkoromrol olyan ikerpart, akik meg szinte vecere sem mentek el egymas nelkul, es most felnottkent sem tudnak onallo emberkent egymas tarsasaga nelkul letezni. Tudom ez viszonyleg ritka eset, de vannak enyhebb esetek is ahol a problema nem ennyire latvanyos de attol meg meg van.

2017. júl. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok, ugy ertettem hogy nem talalom jo otletnek amit a 4-es hozza szolo irt, nem az eggyel elottem szolo.
2017. júl. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Még egy szavazat a Viktória névre

Illik a Veronika névhez :)

2017. júl. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Vikotoria vagy Virag
2017. júl. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%
Viorika
2017. júl. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!