Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig fog ez tartani? Volt...

Meddig fog ez tartani? Volt valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Terhességem elejétől alig eszem, mert nem bírok, viszont ha éhes vagyok, akkor nagyon, közben hányinger, de pár falat után úgy érzem mintha 2adagot is bevágtam volna. Ráadásul nem tudok akármit megenni és evés közben is rámjön a hányinger. Az éhség pedig úgy jön rám mint a villámcsapás. Egyik pillanatban tele vagyok, a másikban pedig mintha egy hete nem ettem volna. Szörnyű érzés. 5kilot fogytam az amugyis kevés testsúlyomból és már nagyon zavar.

Nem akarok többet fogyni.



2017. júl. 31. 09:20
 1/8 A kérdező kommentje:
8 hkm
2017. júl. 31. 09:26
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerencséd van a 12. hétre elmúlik.


Ami segíthet mandula vagy más mag rágcsálása. jéghideg gyömbéres víz.


Inkább keveset egyél gyakran, akár csak pár falatot. Most lehet nasizni ilyenek. Kitartást!

2017. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Papír szerint a 12.hétig tart. Nekem nemmvolt szerencsém, a 16.hétre mondhatom azt, hogy azóta nincs semmi rosszullét.
2017. júl. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

16ig heten mult el, de neha visszajon :-)

34 hkm

2017. júl. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Remélem minnél hamarabb elmúlik :)

Kitartást Nektek is!

2017. júl. 31. 12:23
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

12 hétig szokott tartani. De én 20 hetesen is hánytam.. nem probléma. Ott meg már a savamtól.

3ik trimeszterben a fát is elfogod rágni annyira éhes leszel vagy kívánós. Legalábbis nálam ez van. Alig tudom visszafogni magam.

Próbálj egész nap csipegetni talán úgy könnyebb lesz! Kitartás! És boldog babavárást!

31hkm

2017. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt mintha én írtam volna. Pont így vagyok most. Borzasztó 7hkm
2017. szept. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nekem a 9-10ik het körül kezdett elmulni

Mostmár ugy eszek mint azelött :) 13hkm

2017. szept. 10. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!