Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hanyadik heten kezdett...

Kinek hanyadik heten kezdett latszani, hogy terhes? Mikor nott a hasatok?

Figyelt kérdés

2017. júl. 31. 19:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Neken 18-19 hetesen kb.

Elso baba , vekony vagyok sportos, alacsony


29hkm

2017. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Nálam úgy volt, hogy én még nem is tudtam róla, de a barátnőm már látta rajtam a változásokat. Akkor kb 4-5. hét körül lehettem(már késett pár napja a menstruációm).


Aztán később(8. hétig bezárólag történt ez az eset) az egyik kollégám meredten nézte a méhem környékét. Kb úgy, hogy beléptem az ajtón és egyből a hasam nézte.


Szerintem egy jó szemű nő, akinek feltűnnek már a legapróbb változások is rajtad, már az első trimeszterben is kiszúrja, miközben alig van hasad(ami van azt is lehet a puffadásra fogni).

2017. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Rajtam van súlyfelesleg,mindkét babámmal kb a 25. héttől volt egyértelmű terhes pocakom.
2017. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
18.héten egyértelmű volt hogy nem csak sokat ettem :) 3.baba,vékony alkat vagyok
2017. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
14.héttől kezdett látszani. De akkor még ruha függő volt. Egyik ruhában növekvő kismama pocak, másikban, mintha jóllaktam volna. 😁
2017. júl. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
20 hetes vagyok, első baba, normál testalkatú vagyok. Meztelenül számunkra látszik, hogy sokat nőtt a hasam, de ruhában abszolút senki nem veszi/venné észre, hogy terhes vagyok. De még nem is vettem kismama ruhákat, jók az eddigiek.
2017. aug. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó vagyok, 7-8 hetesen tőlem is megkérdezték egy öltözőben, amikor bugyiban és melltartóban voltam, hogy babát várok-e, de az egyértelmű puffadás volt, ami a 9. hétre teljesen megszűnt. :)
2017. aug. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%

16. hét körül már jóllakottság látszata volt.

De egyértelműen csak a 20. hét körül látszódott. Akkor már kezdték átadni a buszon a helyeket :D

2017. aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%
Puffadás már kb a 6. héten volt, ami az addigi teljesen lapos hasam után elég feltűnő volt. De az igazi terhes has a 18. hét körül kezdett látszani.
2017. aug. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Harmadik babát várom, 8 hetes vagyok. Sportos testalkatú vagyok, de nekem eddig mindhárom terhesség nagyon hamar latszoditt, ez nem értem miért van. Már most más a hasam, a puffadas is rásegit, de a derekán konkrétan eltűnt.
2017. aug. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!