Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 napos menstruáció után...

2 napos menstruáció után halvány pozitív tesz. Most akkor?

Figyelt kérdés
helyzetben? Rendszertelen volt a mensim, gyógyszert szedek de július 14,15 együtt voltunk párommal, furcsa érzés kapott el ezért 11,13 nappal aktus után tesztet csináltam ami negatív lett, de június 27-én egész nap görcsök és estére megjött de csak két napig tartott, normál mennyiségű mint ami szokott, de zavart a két nap, erre ma délután halvány pozitív teszt. Dokihoz péntek megyek.

2017. aug. 1. 20:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Most akkor mit szeretnél tudni?A kérdésedben,benne volt a válsz.Két napig megvol,lett egy halvány teszted is te hát terhes vagy! Max tesztelj újra hogy erősödik e.
2017. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De gyógyszer melett?, nem vagyok hülye ☺ amúgy van már két fiam, de náluk nem így volt, ott nem volt vérzés meg gyógyszert se szedtem, csak azért kérdezetem más is járt e már így. De köszi a választ.
2017. aug. 1. 21:03
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyógyszer mellet jött a lányom.Elég egy kis dolog ami már csökkenti a bogyó hatását!Most már csak az a kérdés,hogy élő terhességről van e szó.Tesztelj,és ha erősebb akkor nem vetélés volt,mert bármi lehet!
2017. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ ☺
2017. aug. 1. 21:33
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is gyógyszer mellett lettem terhes, peedignrendesen szedtem. Ugyan így, mint neked, 2 napig jött valami kis rózsaszínes dolog, ezért csináltam egy tesztet. Hát pozi lett. :D
2017. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

És nálad minden rendben volt/van a babával?

Köszi a válaszat ☺

2017. aug. 2. 15:31
 7/16 A kérdező kommentje:
Csináltam ma reggel egy tesztet,ez is halvány de kicsit erősebb pozitív lett mint az első...
2017. aug. 3. 07:43
 8/16 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Igen, már2,5 éves egészséges, vidám baba :)
2017. aug. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De jó ☺
2017. aug. 3. 10:32
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Hát kíváncsi leszek mi lesz.

2017. aug. 3. 10:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!