Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz szivárgást hogy...

Magzatvíz szivárgást hogy lehet észre venni?

Figyelt kérdés
Főleg most,hogy ilyen marha meleg van nagy félelmem,hogy elkezd szivárogni,én meg nem veszem észre. :( már rég óta időnként van kicsit több folyásom,ami van amikor vizes,van amikor tejszerű,de most h ilyen meleg van,és izzadok ezerrel,sokszor elgondolkodom,hogy tuti izzadtság-e,vagy esetleg a magzatvíz,aminek még igy 24 hetesen nem kéne elfolyni. :(
2017. aug. 1. 21:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja,tisztaságit nem használok most,mert az még rosszabb,ha van rajtam,jobban izzadok,meg nagyon zavar ebben a melegben,meg hallottam a magzatvíz szivágás jelző betétről,kisfiamnál vettem is egy csomaggal,de nem ért semmit,annyira nem voltam azért az összegér cserébe megelégedve vele.
2017. aug. 1. 21:21
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
En is mindig ettol feltem, mikor terhes voltam, sokszor olyan nagy mennyisegu folyasom volt. En vettem jelzo tisztasagi betetet. Nem kell, h egesz nap bent legyen! Miert nem voltal megelegedve vele? Nem jelzett? Egyebkent a magzatviznek enyhen edeskes illata van, maximum onnan tudod megkulonboztetni.
2017. aug. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám nagyon sok viz szerü cucc van a bugyiban és nemtom h magzatviz v folyás. 25 hkm
2017. aug. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sose féltem ettől, de van egy betét amit tudtok venni gyógyszertárban, ha magzatvíz szivárog az elszínezi. Csak egy ötlet.
2017. aug. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak javasolni tudom, hogy otthon legyetek bugyi nélkül... Én kb egész terhesség alatt úgy voltam, és így kevesebb folyásom is volt valószínű az izzadás miatt is, meg a jobb szellőzés miatt. Hosszú ruha aztán szia :)


Ha a magzatvíz szivárog, az folyik, szóval bugyi nélkül is könnyebb észrevenni. A folyásod nem fog végigcsurogni a combodon :D


Én most újra hordhatom a bugyikákat, mert 40+4-nél vagyok elindult a nyákdugó is meg kitudja még mi... és tele a hócsukám ebben a hőségben XD Pici fiúnk meg nem óhajt kijönni :S


Kitartás nektek és boldog babavárást! No meg persze jó egészséget és ne aggódjátok azért végig a terhességet :) Ha én tudtam volna mi vár rám... 32. hét előtt ki se nyitom a számat :D Na onnantól igazán terhes legalább is nekem :)


Vigyázzatok magatokra és hajrá :D

2017. aug. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi a tanácsokat.. Boldog babavárást nektek is.. Én kiprobáltam a bugyi nélküli életet és nemtom normális e v se de pisilés után v wc után ha felállok onnan állandoan valami végig folyik a combomon. Pedig rendesen kitörlöm... Aztán ha csak úgy vagyok fekszem, sétálok, ülök, nincsen semmi folyás csak wc után szokott lenni.. Akkor az ugye nem magzatviz?
2017. aug. 3. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!