Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13-14 hetesen mekkora a hasatok?

13-14 hetesen mekkora a hasatok?

Figyelt kérdés

2017. aug. 2. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Én ekkor még puffadtam. Reggel lapos volt még.
2017. aug. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Semekkora. Bőven félidő után lett terheshas, 40. hétre sem lett nagy.
2017. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Rám már a 9. héten sem jöttek rám a gatyáim, pedig fogytam is és nem puffadtam, reggel sem volt jó rám semmi. Kb a 11. héttől szép, gömbölyű, cuki pocakom volt. :)
2017. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

Szia!


13-14 hetesen citrom méretű a méhed. Ilyenkor nincs még terhes has senkinek. Puffadás és a belső szerveid rendeződnek át. Nekem is volt kis gömbölyű pocakom már ilyenkor (mert alacsony vagyok), de ilyenkor még nem a baba látszik.

2017. aug. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó vagyok. Le lettem pontozva, de miért is? Mert tényeket írok le?! Nagyon durva milyen emberek vannak itt! Azt kellett volna írnom, hogy ilyenkor már szép kerek terheshasnak kell lennie?! De az nem igaz! Nem értem az embereket komolyan...
2017. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Mindenki le lett pontozva. Tejóég....
2017. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
14.héten a baba maga nagyobb mint egy barack, a még sokkal nagyobb. És már a szeméremcsont fölé emelkedik. Többedik babánál már igenis lehet némi pocak. De nem kötelező hogy mindenkinek legyen. Nekem az első babánál csak a 30. hét körül látszott, most vagyok 14.héten és most kezdenek szűkek lenni a gatyáim.
2021. szept. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!