Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki meddig hordta a babáját?

Ki meddig hordta a babáját?

Figyelt kérdés
40 hetes terhes vagyok, már nagyon nagy a hasam, még fájásaim sincsenek. A férjemmel rendszeresen együtt vagyunk. A doki azt mondta nem gond ha picit túlhordom nem szívesen indítaná be a szűlést egyenlőre.41-42 hetet mondod max hogy addig marad bent.de addigra még nagyobb lesz a hasam az nem gond?

2017. aug. 2. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

A plusz két hét mindenhol határidő. Az még egészséges túlhordás.

Abban a két hétben (bár szerintem ritka a plusz két hét) már nem nő annyit.. Főleg, hogy a baba az anyai testhez igazodik. Nem tudja túl nőni. Ki van ez találva.

Az is lehet hogy épp ma szülsz vagy holnap :)


Ügyesek legyetek! :)

2017. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki nem tud valami módszert pózt szexnél amitől beindúlhat?
2017. aug. 2. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

A kisfiamat 40+1 hetesen,a kislányomat pedig 40+5 hetesen szültem.

Kitartást,és könnyű szülést! ☺

2017. aug. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Nem a póz hanem az ondó indítHATja be. Nálunk nem működött.


Egyél egy kis csípőset vagy takaríts lakást.

2017. aug. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
41+3-ra érkezett megnézni magának az áprilisi hóhullást idén.😃
2017. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

"de addigra még nagyobb lesz a hasam az nem gond?"


Láttál már ikerterhes nőt az utolsó hetekben? Csak a két baba együtt kb. 5-6-7 kiló, plusz dupla magzatvíz, dupla lepény, stb. Emiatt ne aggódj! Nem fogsz kettészakadni az egyszem babáddal egy-két héten belül.


40. hét után csak terminustúllépésről beszélünk, túlhordás csak a 42. hét betöltése után van. A legtöbb kórházban a protokoll az, hogy 41. hétig várnak, hogy beindítsák mesterségesen a szülést. De jobb, ha magától indul. Bármelyik pillanatban elindulhat.

2017. aug. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 40+5-re szültem. Mindent kipróbáltam, végül elvileg az orvos beindított vizsgálatkor;). Nekem se akarta beindítani mesterségesen. 41.héten kellett volna befeküdnöm, de azt mondta, hogy amíg jó a szívhang nem indítja be. Sok sikert a szüléshez!
2017. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!