Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 terhes terhesen a facelle...

B.Reka01 kérdése:

5 terhes terhesen a facelle tesztem napok óta erős csíkos, de az x epil kis papir teszt esti es reggeli vizeletbol is ugyanolyan kozepes erossegu. Ez nem gond?

Figyelt kérdés
Normális h nem eros? Es az h igazabol mensis görcsokon kivul semmi tunetem sincs. 2 vetelesem volt mar 3 eve varjuk a babat. Remelem mrgertitek az aggodasom.

2017. aug. 5. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak tesztől függ, hogy milyen erősségű..a kis teszt csíkok nem annyira érzékenyek de időn belül téves pozi nincs. Gratulálok és ne parázd túl. Boldog babavárást. 19hkm
2017. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igyekszem csaak a rossz emlekek miatt nyilvan mar midnen mindenen kattogok... 1 het mulva nez meg a doki. Olomlabakon megy az ido.
2017. aug. 5. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Xepil teszt nekem is halványabb volt mint más teszt. Először megijedtem, hogy a 2 erős pozitív után teszteltem egy halvány xepilt, de nem volt gond.

20 hkm

2017. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi koszi!!ez jo hir! :)) hetfon 6 hetes uh lesz nagyon varom! Boldog babavarast mindkettotoknek🙂
2017. aug. 10. 20:02
 5/5 A kérdező kommentje:
Van szivhangunk ☺☺☺
2017. aug. 18. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!