Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet méhen kívüli terhesség?!

Lehet méhen kívüli terhesség?!

Figyelt kérdés

28 napra "megjött" a menstruációm, barnázgatás és alvadt szövetek formájában. A harmadik napon beindult a vérzés, nem a szokott mennyiség, de azért elég sok, szövetekkel együtt.

Csináltam már a menzesz elôtt is tesztet, ugyanaz a fajta onestep 10, mind negativ lett.

Olyan szúró görcsöket érzek a bal oldalamon a medencében, a csípôvonal felett 1 centivel, hogy nem bírol kijönni a görnyedtségbôl. A normális vérzés mindig máshogy és máshol fáj.



2017. aug. 5. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én bevitetném magam dokihoz...valaki lásson..
2017. aug. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, mivel negatív tesztjeid voltak, csinálj esetleg még egy tesztet, van olyan, h kicsit más a menzesz lefolyása, ez normális dolog.
2017. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mano1983 válasza:
Szia! Mindenképp menj el dokihoz, ki kell zárni a méhen kívüli terhességet. Nem ijesztgetlek, csak segíteni szeretnék. Nekem tavaly volt sajnos, és megjött ugyanúgy, a teszt is csak nagyon halványan lett pozitív a műtét napján. Baloldalon erős fájdalmaim voltak, ezért mentem be a kórházba, ahol egyből kiderült, hogy lépni kell. Egyáltalán nem biztos, hogy gond van Nálad, de jobb óvatosnak lenni, ha egészséges vagy nem egészséges terhességről van szó. Majd írd meg, hogy hogy alakultál, bízom benne, hogy semmi gond azóta!
2017. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!