Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor vegyem be a magzatvédő...

Mikor vegyem be a magzatvédő vitamint?

Figyelt kérdés

A tájékoztatója azt írja, hogy főétkezés közben vegyem be. De nekem még a sima vitaminoktól is hányingerem van, ezért este szedtem őket.

Most a kismamavitamint is este lefekvés előtt szedem, ártok ezzel? Vagy valójában teljesen mindegy, ugyanúgy szívódik fel?


2017. aug. 5. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért javasolják főétkezés közben, mert úgy a legjobb. De máskor bevenni sem rossz.
2017. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért jó akkor bevenni, mert pl kisebb eséllyel hányod ki. Ures gyomorra vitamint bevenni, egyenlo kb utana hanyással..:(

Legalábbis nálam!


Amugy en este veszem be.:)

2017. aug. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azert irjak etkezes kozben, mert a zsirban oldodo vitaminok felszivodasahoz ertelemszeruen kell zsir.

Ettol fuggetlenul en minden lehetseges napszakot vegigprobaltam, hatha bennem marad, de meg ha ejjel cettem be es visszaaludtam, akkor is felbredtem kb. fel ora mulva es kihanytam. :)

Igy en csak folsavat szedtem.vegul meg omega 3-at, de azokat is csak a 12. hetig.

2017. aug. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!