Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11-12 hetes kismamák? Ti mit...

11-12 hetes kismamák? Ti mit csináltok mikor rosszabbul viselitek a várandósságot?

Figyelt kérdés

Egyik napról a másikra visszatért nálam a puffadás, de valami borzasztó, 3x akkora a hasam mint alap helyzetben, nyilván ahogyan a belek rendeződnek át, stb. Nagyon rossz a közérzetem, ami főleg a mai napra tetőzött. Rosszul is nézek ki, tehát látható is, hogy nem érzem magam valami jól. Felszedtem 2-3 kg-ot, a derekam megvastagodott, így alig van olyan nadrágom ami kényelmes lenne vagy rám jönne, és nem lógna ki itt-ott valami háj. Legszívesebben felállnék a munkahelyemről és hazamennék bezárkózni.

Ebben az 1-2 napban kicsit rosszul viselem a várandósságot, és rosszul érzem magam amiatt, hogy boldognak kellene lennem és nem foglalkozni ezekkel a dolgokkal,mert vele jár, de egyszerűen most nem megy. Ti mit csináltok, hogy jobb legyen a közérzetetek? Hogy érzitek magatokat?



2017. aug. 9. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nagyon rosszul voltam még a 14. Heten is .... most 16 vagyok de lekopogom ugy látszik elmúlt másfél hete . En sokat feküdtem sajnos e miatt , minél több olyan kisbabas filmet neztem ami felviditott :) tunetekre nekem volt amikor a hideg Cola vagy a hideg gyömbéres innivalo volt jo, es a jégkrém a vaníliás is csodákat művelt :) kitartást
2017. aug. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Boldognak kéne lenni? Hagyjuk már ezt a hülyeséget. A 7. héttöl hánytam napi 10-szer szülésig. Szerinted mennyire voltam boldog? A napi infúziómnak örültem a legjobban, nem a terhességnek.
2017. aug. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kismama nadrág egy megváltás volt a hasamnak. Vegyél legalább 2-3 darabot, ha még nem tetted meg.

Ha fizikailag rosszul vagy ne ostorozd magad, hogy de márpedig jól kellene érezned magad.

2017. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!