Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismami aki...

Van itt olyan kismami aki terhesség alatt fut?

Figyelt kérdés
Eddig is futottam rendszeresen futópadon. Nem kemény futásra gondolok csak egy kis kocogás. Megírnátok, hogy ti hogy csináljátok? Hetente hányszor? Doki engedi?
2017. aug. 9. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Engedte a doki. Az első gyereknèl 33.hètig,a másodiknál 29.hètig esett jól.

Lassú, inkább kocogás volt, mint futás. Olyan 7:30-8:00as tempóban. Ès persze jóval kevesebb kmt tettem meg. Kb.úgy 5km /alkalom. Heti 2-3szor.

Nem volt gondom, a vègèn már aerobik órákra jártam csak. Hiányzott volna a mozgás, ha 9hónapig semmit nem csinálhatok.

2017. aug. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia en futottam terhesseg elott.Nekem kimondottan ajanlotta a doki , hogy ne hadjam abba, csak lassitsak es ha ugy erzem aljak meg.En is inkabb kocogtam de sajnos nem birom ...pedig nagyon hianyzik.Igy levaltottam temposabb setara es bicora!irigylem azokat akik nincsenek terhesen rosszul futas kozben😁 problema mentes baba varast!:)
2017. aug. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!