Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A párom 4. hetes terhes....

A párom 4. hetes terhes. Milyen vitamint kezdjen el szedni? Tovább

Figyelt kérdés
Jelenleg Gravidát kapott. Tele minden féle vitaminnal. Ez jó lesz ha ezt szedi? Illetve mikor menjel el nõgyágyászhoz? Vagy elég ha vérvételre megy? Ti hogy csinaltátok?

2017. aug. 9. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
4 hetes terhes? Ügyes. Akkor még a vérzése sem maradt el... Na mindegy. A Gravid jó, kifejezetten terhes vitamin. Vérvételre orvos nélkül nehéz eljutni, de ha 4 hetesen már biztos a terhességben, ez nyilván nem okoz gondot neki.
2017. aug. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze hogy elmaradt vérzése nem értem a valaszt. 4. Hete terhes az együtt lét után számolva. Igen 2 teszt is kimutatta.
2017. aug. 9. 17:10
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A terhesség et az utolsó menstruáció első napjától számolják, nem az egyuttlettol....
2017. aug. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Vagy olyan nincs hogy valaki 4.hétben van?? Rögtön 1 hónapos magzat??? Mert ugye ha orvosilag számolná akkor 6 hetes.
2017. aug. 9. 17:12
 5/12 A kérdező kommentje:
Sokan azt mondták 10 hét után érdemes nõgyászhoz.menni. addig kifejezetten nem ajánlott. Mindegy háziorvossal csináltat vérvizsgálatot hogy minden okés e. Mondjuk nyiregyházán nem is engedném nõgyászhoz.
2017. aug. 9. 17:16
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Orvosilag kell számolni a terhességet az utolsó vérzés első napjától. (Az embrió ennél két héttel fiatalabb, de ez lényegtelen.) Legkésőbb 7-8. hetesen el kell menni nőgyógyászhoz, hogy megállapítsa az élő terhességet (szívhang). Ezzel a papírral kell felkeresni a védőnőt, hogy kiállítsa a kiskönyvet. Ezt már vinni kell az első nagy ultrahangra, ami 12-13 hetesen van. Általában eddig már sor kerül az első vérvételre is, de ebben vannak helyi eltérések.


A párod 6 hetes, nem 4, úgy számoljatok!!!!

2017. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jól írta az előző, 6 hetes terhes a párod. 7-8 hét körül érdemes elmenni nőgyógyászhoz, akkor már van szívhang. A Gravidától nekem kb. a 8 héttől hányingerem lett, bevétel után 5 perccel már jött is vissza, de csak ettől volt, este lefekvéskor, aztán lecseréltem másra, és minden ok volt. Sima vérvételre felesleges mennie, majd kap beutalót a nőgyógyásztól, azon vannak speciális, kismamáknak szükséges vizsgálatok. Házidoki ultrahangot nem csinál, szóval értelmetlen.
2017. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.
2017. aug. 9. 22:27
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
1-nek megjegyezném hogy kereken 4 hetes terhesen teszteltem pozitívat. Miért lenne olyan hihetetlen ha tényleg 4 hetes lenne a kérdező pàrja?
2017. aug. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A párod 6 hetes terhes, mostantól nyugodtan mehet nőgyógyászhoz, aztán védőnőhöz, háziorvoshoz, vérvételre- nekem ez volt a sorrend.

Nem kell a 10. hétig várni.


Én most a jutavites magzatvédő vitamint szedem, jól felszívódó folsav van benne és olcsó is. 12. hétig fontos nagyon a folsav.

2017. aug. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!