Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első trimeszterben nagyjábó...

Az első trimeszterben nagyjából normálisnak tűnik a szinte folyamatos hányinger és az ájulás?

Figyelt kérdés
csinálom hányingerre a reggeli kekeszes,hideginnivalós B6-os diétát.a szédüléssel csak feküdni tudok,de ma nem sok kellett,hogy ne tudjak leülni az elsötétülésben...
2007. nov. 23. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első időszakban volt hogy én is nagyon sokszor elájultam nekem az orvosom a vörösbort javasolta esténként 1-2 dl-t,aztán amikor kiírták a vasat(ferro forgamma)egyik narol a másikra elmúlt ez a dolog.Felállni most is nagyon lassan tudok csak,de a vas segít legalább hogy ne ájuljak el.Jó egészséget.

16 hetes kismama

2007. nov. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem reggel a hideg innivaló enyhítette a hányingert, lassan fölkelve, az ágy szélén ülve (a párom hozta a hidg kakaót :-)). A vérnyomásod rendben? A ruha nem szorít sehol? Egyébként nem szokatlanok a tüneteid, kellemetlen, de hidd el, később jobb lesz. Vigyázz magadra!
2007. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én baromira alacsonyvérnyomásos vagyok,és mióta babó van azóta csak romlott a helyzet.15perc ácsorgás is elég ahoz,h összeessek.Ez is vele jár.Valószínűleg a te vérnyomásod is rendetlenkedik.

Van akinek az első trimeszter után nagyjából hlyre jön...nekem nem.

2007. nov. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!