Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet ez? Ma elég sokszor...

Mi lehet ez? Ma elég sokszor éreztem a méhemnél, közvetlenül a hasfal alatt/mögött lüktetés/vonaglásszerű mozgást. Izom? Valamilyen ér? Ideg?

Figyelt kérdés
Hihetetlennek tartanám, hogy a baba legyen (mivel még csak 12+2 hetes vagyok naptár szerint), max hogy valamiféle reakció lehet ez a mozgására a méhem részéről. Viszont nagyon hasonlít a magzatmozgásra. 3. baba egyébként, de tanácstalan vagyok.
2017. aug. 12. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasi verőér.
2017. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy az ér, de nekem egy olyan érzésem volt, mint amikor önkéntelenül ráng egy izom, pl mikor a szemem ráng, ha fáradt vagyok. Mondtam a védőnőnek, és azt mondta biztosan ahogy nő a hasam nyúlnak a szalagok, meg ilyesmi. De tényleg nem is volt semmi gond.
2017. aug. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én 12 hetesen már éreztem a mozgást.

Szintén 3.baba .

Uh-n figyeltem meg jobban,ahogy láttam,hogy mocorgott,éreztem is 😊

Így biztosra tudom mondani,hogy a baba volt 😊

2017. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. Akkor baj talan ninca. Ez a lenyeg :)

Kedden megyek uhra, akkor majd latom is.

2017. aug. 13. 01:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!