Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek lehet bajom/bajun...

Nagyon félek lehet bajom/bajunk lesz?

Figyelt kérdés

1honapja voltam verkepen 12.heten és alacsony a trombocitam

és egy kedves ismerősöm rám ijesztett hogy akkor biztos meghalok szüléskor v.terhessegkor :( nagyon félek mert terhesség előtt tökéletes volt a verkepem

1 hónapja 143volt 150tol normális .Kedden megyek vérvételre.szerintetek is bajom lesz


2017. aug. 13. 07:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, miért hiszel ilyen ostoba ismerősnek? Komolyan azt hiszed, hogy hagynának meghalni? Ha vészes lenne kapnál trombocitát infúzióban, és probléma megoldva, de ez az eltérés ami neked van, semmi.
2017. aug. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hittem neki sőt le is kiabáltak csak mégis volt bennem egy félsz . Akkor ez egy megoldható probléma terhesség alatt is ?
2017. aug. 13. 07:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódjál. Istenem, ki az a majom aki ilyet mondott neked...? El kell járni a vizsgálatokra, es ha valami bajod van akkor majd az orvossal konzultald meg ne idiotakkal. Nekem is vannak minimális elteresek (ahogy a tied is minimális), de ezek a varandossagban normalisak.
2017. aug. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két terhességem alatt alacsony volt, azt mondták ez normális, én is, a gyerekeim is jól vagyunk. Az orvost kérdezd meg a nálad tapasztalható eltérés normális-e, az ismerősöd nem normális, az tuti.
2017. aug. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Terhességkor csökkenhet a trombocita szám, de amíg nem megy 100 alá addig nem baj. Utána se, de akkor lehet kapsz majd rá valamit. Ha nagyon alacsony lesz/marad a szülés módját befolyásolHATJA, de hol van az még:). Ne aggódj, minden rendben lesz:).

2017. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Úgy látom pár napja is feltettél egy kérdést ezzel kapcsolatban. Akkor most szteroidot szedsz? Nem lesz Tőle sem

Neked, sem a Babádnak, csak nem értem, hogy a 2 kérdésben különböző infók vannak. Ha szteroidot szedsz miért lenne probléma az alacsony trombocita számoddal, amikor az helyre hozza?! Azt sem értem, hogy 12.hétne volt a vérvételed, ahol 143 volt a trombocitád és rá egy hónapra vérvétel nélkül felírtak szteroidot?

2017. aug. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó.. Azota kiderült hogy nem szteroidot kell kapnom(amit ki se váltottam) hanem Neo Ferro gyomornedv ellenáló tablettát , mivel az asszisztens aki uj volt a dokimnál elrontotta és rossz gyogyszert irt fel
2017. aug. 13. 12:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor értem, vasat kapsz. Minden rendben lesz. Megmondom őszintén az volt a fura, hogy egy kicsivel a normál érték alatt már szteroidot kell szedned, de nem:).
2017. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!