Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Augusztus 1-én volt pté-m....

Yvcsi31 kérdése:

Augusztus 1-én volt pté-m. Előtte utána együtt voltunk.15-ére nem várom. Vettem Predictort.4. és 3. nappal előtte 2x halvány rózsaszínű. Csak rosszat olvastam. Sokan írtak ide. Szellemcsík stb.2napom van még. Fájdogálok. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 11:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Képet tudsz feltenni?
2017. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Igen, képpel biztosabbak lennénk, mert a szellemcsík az már, mint a pozitív teszt. Bár nem gondolom, hogy 2 teszt is szellemcsíkos lenne:).
2017. aug. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
A hasfájás nem feltétlenül jelenti, hogy megjön. Nekem 2-3 nappal nemvárt előtt kezdett fájni terhesen.
2017. aug. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom lefotózni..mert nem olyan erős hogy látható legyen fotót. Az egyiket szétszedtem. De nem elázott..hanem vékonyabb halvány rózsaszínű telibe. 3percen belül megjelent. De ezt ajanlották a gyógyszertarban mindenhol..viszont tegnap örültem nagyon. Ma màr az olvasottak utàn nagyon elkeseredtem. Létezik álpozitív? A hcg-kor szinesedik nem? Nagyon zavart vagyok most. :(
2017. aug. 13. 11:55
 5/33 anonim ***** válasza:

Nekem nem várt előtt 5 nappal iylen lett.


[link]


Másnap már az x-epil is halvány volt. Voltam orvosnál is azóta, a teszt ott is pozitív volt és van petezsak, így ez egy pozitív predictor early.

2017. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Istenem de jó lenne..

De faj a derekam..görcsölök tompàn.. és fàj a cicim. Menses tünetek. De tudom hasonlók..hiszen a szervezet készülődhet.De még mindig nem értem hogy lehet kémiai pozitív? Szellemcsík? És annyira fújjogjàk a predictort. Vagy poz..vagy neg..nem? Hcg-re van kifejlesztve.. ha nem erzekeli..nem jelenik meg nem? Magyaràzzàtok el kérlek! :( van egy kislanyom..de 8 éve nem voltak ilyen felvetések.

2017. aug. 13. 12:33
 7/33 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Nekem 3 éve volt egy full pozitív tesztem és több negatív, de azt mondta az orvosom, hogy menjek el UH-ra. Természetesen nem voltam terhes. Ő se tudott magyarázatot adni, elvittem a pozitív tesztet és Ő is egyertelműen azt mondta, hogy pozitîv a teszt. Egy szó, mint száz, nekem csak egyetlen + volt, Neked meg több😏.
2017. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Megint én:). Amikor terhes voltam az elején hetekig olyan érzésem volt, hogy "most fog megjönni", meg is jött... a Kislányom <3
2017. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Ezt a tesztet nem használtam, de a Facellét és X-epilt többször is, egyik sem csapott be. A facelle érzékenyebb. Ha van a közelben rossmann, szaladj és csináld meg reggel (este). :)
2017. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
En voltam nem terhes lathato, fotozhato 2. csik ellenere is, es voltam tenyleg terhes is. Sajnos tul erzekenyek, ezert mutatjak ki mar akar a megtermekenyulest, de a beagyazodas nem szokott sikerulni, igy elhalvanyul. Remelem, neked osszejon.
2017. aug. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!