Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetesen 13 kiló hizas?...

30 hetesen 13 kiló hizas? Lehet hogy most megáll és nem lesz 20 a végére?

Figyelt kérdés

Nem eszek többet, mint terhesség előtt, egyszerűen most jobban ragadnak a kilók, plusz vizesedés is van rendesen. A védőnő szerint majd szülés után úgyis lemegy, mert nem zsír, de azért aggódom, mert mindenhol azt olvasom, hogy 5-10 kilót híznak a kismamák, én meg már 30 hetesen 13-nál tartok. Abban reménykedem, hogy lelassul és 2-3 kilónál már nem hizok többet, de nem tudom mennyi esély van erre. Az eredményeim rendben vannak, szóval az egészségünkkel nincs gond, ami a legfontosabb.

174 cm vagyok és 78 kg.


2017. aug. 13. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Majd kiderül, hogy megáll-e. Én 10 kilót híztam még a 30. hét után 180 gr-os diéta mellett.
2017. aug. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem szeretnék tapló lenni de ez rajtad áll, oda kell az elejétől figyelni :/
2017. aug. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
2x voltam terhes, az elsőnél az utolsó 4 hétben 4 kg jött fel (tuti volt ebben zsír is, mert túl jó étvágyam lett miután leszállt a hasam), a második terhességemnél pedig 32 hetes kor után semmi sem jött fel.
2017. aug. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem akarlak elkeseríteni, de általában a végén megy fel a legtöbb.
2017. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Én a 30. héttől a 36.ig még 2 kilót híztam utána már egy dekát se. Pedig nem ettem máshogy, mint előtte. 40+6ra született a fiam. Boldog babavárást és könnyű szülést!
2017. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

28-35ig en fogytam 4kg-ot. Igaz 28.héttől en is 180g ch diétás vagyok. Hat nem tudom.. A vizesedés nekem ugy tunik most kezdodik. Most tartok a fogyas- hizas mindennel egyutt 1kg pluszban.

Ha viz, akkor lemegy. Egyébként ez alkati kérdés. Te nem vagy alacsony es ahhoz a 78kg (amiben nyilván sok viz van) nem gondolom, hogy nagy probléma... Szerintem. Volt olyan bnom aki 23 plusz kg-al szült es fel evvel kesobb uolyan szuperül nézett ki, mint előtte pedig egy mp-et nem diétázott mozgott ezért. O is magas 175cm feletti es 55 kg-al kezdte. Lehet most 60 kg de sokkal jobban nez ki, mint a baba elott. Sztem a lényeg, h az egészségetek jo legyen, te jol erezd magad, mozogj amennyit tudsz es amennyit jol esik, a többi meg majd jon magatol. Persze ha zavar téged akkor szakember (mondjuk egy dietetikus) segít neked abban, hogy mit egyel ami a babának ideális neked meg eleg.

2017. aug. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Nem sok esély van rá hogy megáll,simán felszaladhat még 10kilo is!Három terhességem alatt ilyenkor hiztam a legtöbbet pedig étvágyam sem nagyon volt szinte végig :/
2017. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek.

A 2. válaszolónak. Hát, sajnos nem rajtam áll a dolog. Ha látnád a napi étkezésemet, akkor biztos nem ezt mondanád.

2017. aug. 15. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!