Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megmaradhatott a...

Szerintetek megmaradhatott a Baba vagy vetélés?

Figyelt kérdés
5+5 napos terhesen (többszöri, 2 hétig egyre erősödő pozitív teszt) kis piros vérzéssel mentem kórházba, ott hasi uh-n nem látszódott semmi a méhemben, endometrium 8mm (előtte nem voltam még dokinál). A kis vérzésből barnázás lett, szinte nincs is másnap már semmi. Semmi tünetem, előtte sem volt. Nem tudom, akkor ez mi lehet. Nincs baba? Elment? Nem látszik még?

2017. aug. 14. 16:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Ezt mi mi alapján mondjuk meg? Ráolvasással? A kórházban tudják megmondani, vagy az orvosnál, ultrahangvizsgálat alapján...
2017. aug. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
passz...de gondolom vissza mész majd :) drukk
2017. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
5+5-nél nekem csak petezsákom és szikhólyagom látszott. A barnázás, vérzés sose jelent jót, gyógyszert írtak fel?
2017. aug. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy megmaradt a baba, ha 2 hete pozitív teszted van és a méhedben semmi sincs. De a doki nem mondott semmit???
2017. aug. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen fiatal terhességet hasi Uh-al nem állapítanak meg mert nem is látszódik mèg,ilyen korán hüvelyi Uh van!!

Szóval attól hogy barnázol nem biztos hogy vetélsz,lehet csak egy kis progi pótlás kellene,ami viszont minél hamarabb kellene! Én a helyedben azonnal elmennék egy magánrendelèsre ahol HÜVELYI UH-ot csinálnak és NEM HASIT!!!

2017. aug. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A hasi ultrahangban én sem bízom annyira. Van már egy babám, Nála 12.hétig csak hüvelyit csináltak... Kicsit olvasgattam a vetélésről, és sokan azt írták, hogy erős vérzéssel és görcsökkel jár, illetve hogy darabos, és távozik is "valami" láthatóan. Nekem ezek nem jellemzőek, gondoltam megkérdezem, hátha volt már valaki hasonló helyzetben.
2017. aug. 14. 17:25
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem írtak fel gyógyszert, de ez ügyelet volt, éjszaka, megyek majd magánba,amint tudok. Annyit mondott, hogy ha rendes menstruációs vérzésem van, akkor ugye egyértelmű, ha nincs, akkor két hét múlva kontroll. Eddig biztos voltam benne, hogy nincs baba, csak elbizonytalanított, hogy abbamaradt a vérzés, illetve még az első piros vér sem volt erős, és semeddig sem tartott.
2017. aug. 14. 17:28
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Nekem 4+3 naposan hasi uh-n 3 mm-es petezsakot látott a dokim. Még én is kiszúrtam egyszerre. Egy hét múlva hüvelyi uh-val alig tálalta meg a doki a kétszer akkora petezsakot. Az ok egyszerű: az egyik egy modern gep, a másik valami ócska (mindkettő magánklinika). Az endometrium sem valami vastag sajnos. És azért az 5+5 napos terhességnél azét petezsakot már kellene látni.

De drukkolok! Doki mit mondott?

2017. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A gép nem tűnt jónak, keresgélt, egyszer mutatott valamit, hogy akár petezsák is lehetne, de nem lehet megmondani, szerinte nincs semmi, üres a méhem. Annyit mondott, hogy vagy erős vérzésem lesz, vagy menjek kontrollra.
2017. aug. 14. 17:34
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Miután nekem 5+5 naposan (100%, hogy annyi volt akkor) azonnal látszott, én is láttam a szikhólyagot, a néhány mm-es embriót a petezsákban a vacak régi ultrahang gépen, nem hiszek annyira ebben a gépfüggő dologban. Inkább orvostól függ véleményem szerint.


Minden jót kívánok neked a továbbiakban.

2017. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!