Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki próbálta ki a szódabikarbon...

Ki próbálta ki a szódabikarbona tesztet?

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett terhes vagyok, nagy unalom van néha itthon, tudon h kesobb kellene megcsinálni,de gondoltam elsütöm hamarabb , 10hetes vagyok!:)

Kíváncsi vagyok mit mitat es h a baba megmutatja-e magát a genetikain :)

Persze nem veszem halál komolyan , de érdekel a téma. Ha masnak nem is , de poénnak elmegy☺😁😁😊


2017. aug. 15. 09:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én már tudom a baba nemet, 30 hetes vagyok, de már többször felmerült, hogy poenbol meg kene csinálni.
2017. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Sziaa ha van kedved Próbáld ki h igazat mutat vagy sem:))


Boldog Babavárást


Ui :írd meg ha megcsináltad☺

2017. aug. 15. 09:53
 3/14 A kérdező kommentje:
Nekem lányt mutat :)
2017. aug. 15. 10:20
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem mind 2x lányt mutatott,de fiam lett, 17 hetesen csináltam meg. nem pezsgett, kb semmit nemláttam rajta, azt olvastam, hogy az lány,de nem igy lett
2017. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ugyanabból a viezeletből csináltam meg a szódás és a sütőporos tesztet. Az egyik őrült módon pezsgett, a másik az égvilágon semmit nem csinált. 24 hetesek vagyunk, a nemét még nem tudjuk, de ez alapján nem is gondolhatunk semmire. :D
2017. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Utolsó,akkor most menj a konyhaba tegyel egy pohárba sütőport es engedj rá vizet. Olyan habos lesz hogy csak na. Vizre is habosodik nem szokták a babaneme tesztet azzal csinálni. Hanem vagy szodabikarbónával v hipóval😊
2017. aug. 15. 10:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem a sütőpor volt a habos... :)
2017. aug. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 33 hetes. Én is kipróbaltam ,de nem tudom akkor hány hetes voltam. Lányt mutatott fiam lesz. :)
2017. aug. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Akkor az a sutopor romlott volt vagy nemtudom..de az mindenre habosodik vizre,pisire... :) az a fura ha nem habosodik az a dolga :D


De ird majd meg légyszi, h mi is lett a neme a picidnek☺☺

2017. aug. 15. 11:54
 10/14 A kérdező kommentje:
8# gratulalok, es boldog babavarast minden kismamának☺☺😍
2017. aug. 15. 11:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!