Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért tartok tőle ennyire?

Miért tartok tőle ennyire?

Figyelt kérdés

Már több,mint 3 éve próbálkozunk a babával. Volt már 2 inszem és jövôre lesz lombik.

De félek a terhességtől,nekem nagyon furcsa bele gondolni,hogy egy kis lény lesz hasamba,aki ott mocorog majd.

Ne írjátok hogy még nekem nem való gyerek,éretlen vagyok stb…

A korban benne vagyok,nagyon szeretnék már babázni. De úgy érzem ez a félelem meggától és ezért nem akar összejönni.



2017. aug. 15. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is így ereztem, de most h valóra vált imádom. Nem tudom elképzelni sem, h ne legyen ott :)
2017. aug. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nagyon tartottam a magzatmozgástól, egyenesen attól féltem, hogy undorodni fogok. Most nem sok pozitív dolgot tudnék felsorolni a terhességemmel kapcsolatban, de biztos, hogy az első helyen ez áll, mégha ahogy közeledünk a vége felé és a fiatalember egyre nagyobb és erősebb, sokszor fájdalmas is amit csinál.
2017. aug. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem emiatt nem esel teherbe. Szerintem mindenkinek furcsa az első terhességnél, hogy egy kisbaba fog rúgni a hasában.
2017. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos közrejátszik ,hogy így gondolkozol. (Mi is így lettünk végülis.)

Én is így gondolkodtam az első próbákozós hónapokban.. aztán rájöttem ,hogy lehet saját magam sem akarom annyira, mivel én is féltem különböző dolgoktól. Ahogy sikerült ezt lerendeznem magamban. Megbeszéltem másokkal is nem tartottam magamban. Úgy sikerült is a baba. Ígyis 1.5 év volt! Persze nem 100%-ban gondolom hogy ez lehetett a fő probléma. De biztos segített ,hogy másképp álltam a dolgokhoz.

Az pedig ,hogy mozog a baba. Tényleg nagyon furcsa! Van hogy kellemetlen is. De csodálatos :)

Kitartást kívánok! Biztos hamarosan a pocakban lesz a baba!

33 hkm

2017. aug. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm h írtatok :)

Örülök,hogy nem vagyok ezzel egyedül csak sokan nem beszélnek erről,én se merem senkinek mondani mert biztos h furàn néznének ràm.

Remélem jövőre sikerül a lombik és addigra megbarátkozom ezzel az egésszel :)

2017. aug. 15. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!