Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik nemsokára szültök hogy...

Akik nemsokára szültök hogy viselitek a meleget?

Figyelt kérdés
35hkm vagyok de nem bánnám ha a kisbabám nem várná meg a 40.hetet,már nagyon várom az érkezését viszont a meleg tönkre tesz.

2017. aug. 16. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:

En is 35hetes vagyok, de sztem annyira nincs most meleg. Este végre lehet aludni. Amúgy nappal a lakásban vagyok ha tehetem, ha nem akkor sok vizet viszek magammal es iszok. Sokat zuhanyzok, könnyű kajakat eszem. En nem álmodom a 40.hetrol :) 37-re palyazok, mert nagy a baba es vannak problemaim.

En inkabb a derekam miatt vagyok kiborulva. Mar se ulni se fekudni se jo neha.


Kitartás.

2017. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok, én sem bánnám ha már kibújna a kislányom :D mondjuk én nem a meleg miatt, szimplán csak türelmetlen vagyok, és minden egyes perc egy örökké valóságnak tűnik.
2017. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 37 hetes vagyok, a légkondi mellett nem zavar. Az sokkal inkább, hogy bármit eszem, utána rosszul érzem magam. Hányinger, gyomorégés, stb. Ez sokkal kellemetlenebb jelenleg.
2017. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1# vagyok. Szóval akkor ez a hányinger dolog másnak is van.. Király. En 3napja meg hasmenessel is küzdök. A hanyoka estere lesz igazan kellemetlen. Savam van. Leszállhatna mar a hasam.
2017. aug. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek. Most jó, mert nincs nagy hőség, de korábban nagyon rossz volt. Remélem, nem várat a 40. hétig.
2017. aug. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!