Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Barnázás elmúlt, doki nem...

Barnázás elmúlt, doki nem biztos benne 2 petezsák vagy 1 és mellette bevérzés és megmarad a baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Volt valaki hasonló helyzetbe? 1x már írtam hogy 08.08.án pozitivat teszteltem de mivel júli 28-aug 4ig megvolt gyengén rögtön mentem dokihoz. Akkor azt mondta szabálytalan a petezsák. A barnázás 4 nap után elmúlt. Vissza mentem 1 héttel később és nem tudta eldönteni 2 petezsákot lát vagy 1 petezsákot és mellette bevérzést,(az egyikre azt mondta elnyúlt a petezsák de lát benne valamit) azt mondta ez egy nagyon régi gép igy menjek vissza 2 hét múlva. Mivel a fene megesz jövőhét csütörtökre kaptam időpontot a kórházba uhra.

Terhességi tünetek vannak hányinger szédülés. A tesztek ugyanolyan erősek. Van 2 gyerkőcöm 3 és 1 évesek,velük nem volt ilyesmi.



2017. aug. 16. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ketto volt, mindketto lapos szabalytalan.. Egy baba van, de ő szupercsaj... Óriási es egesz nap képes focizni bennem. Mondtak mindent az elején. Szetidegesitettek. Aztán tessék.
2017. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)

Igen engem is szétidegesítettek már.

Jövőhét csütörtökön megyek a kórházba uhra de addig megőrülök!!!

2017. aug. 16. 10:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Kovezzenek meg de en addig hisztiztem amig kicsikartam ket hcg vervetelt. Hétfői nap es szerdán vettek le. Szepen megduplazodott a hétfői ertek szerdara. Akkor a doki azt mondta h ebből nagyobb valószínűséggel baba lesz mint nem, es valszleg egy baba lesz. Nekem ez bejött. Es a szívhang sokkal kesobb lett, de nekem ez sokat segített.
2017. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A terhesség már megvan állapítva nem ezzel van a problema, sokat nőtt 1 hét alatt.

Az előző 2 terhességemnél nem volt semmi probléma. Nem tudom mi ez a bevérzés ha azt látta. Árt e a babának vagy sem?

2017. aug. 16. 11:04
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog. Ne gondolj ilyenekre. Mindig csak pozitívan.
2017. aug. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ha heamtómád van akkor szigorúan feküdnöd kéne, h felszívodjon vagy magától kiürüljön. Miért nem mész el magánba, ahol jobb a gép?
2017. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így van,ha a bevérzés haematomát takar,ami elég valószìnű,akkor szigorú fekvés javallott,különben a kiürülő vér "kimoshatja" a még nagyon pici embriót.

Ezek tudatában én biztos nem várnék olyan sokáig a helyedben

2017. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!