Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Soha nem sportoltam! Most...

Viktória varga mira kérdése:

Soha nem sportoltam! Most 6hetes a pocaklakóm! Szeretnék valami kismama tornát elkezdeni! De hallottam, hogy aki nincs mozgáshoz szokva, terhesség alatt sem tornázzon? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

2017. aug. 16. 14:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Utube-on keress rá rubint réka kismama tornára, néhány perces videók, szerintem semmi baj nem lehet belőle ha ezeket csinálod.
2017. aug. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
kismamatornát 12 hetes kor után beutalóval lehet igénybe venni szinte minden kórház mozgásterápiás osztályán. én előtte nem próbálkoznék, főként így, hogy sosem sportoltam. kell, hogy az orvos mondja azt, hogy oké, lehet, mert minden rendben van.
2017. aug. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
12. hét után, miután orvossal megbeszélted.
2017. aug. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Mivel semmi gondom nem volt az első 12 hétben én már 8 hetes terhesen is Rubint Réka kismamatornáit csináltam. Szerintem kell mozogni, van amikor biciklizek az 1 óra hossza is megvan. Minden másnap pedig talajtornát végzek. Most vagyok 19. hetes és csak 1,5 kg van rajtam ami inkább a gyerek. Párom szerint fogytam a combomból.
2017. aug. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Nah, ha soha èletedben meg se mozdultál, mièrt most fontos elkezdeni??? Maradj szèpen a s...geden,majd sportolsz, ha megszültèl!
2017. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk azért szeretne mozogni, mert nem akar elhízni a terhessége alatt , mint sajnos sok más anyuka teszi. Tisztelet a kivételnek! Szerintem ha konzultált az orvosával nyugodtan mozoghat. Tipikus magyar mentalitás, mint az is, hogy ebben az országban szinte kötelező a szoptatás és 20 kg körüli hízás.
2017. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

De akkor már jóval előtte is fontos lehetett volna, hogy mozogjon...nem csak abban a 9hónapban lehet elhízni!

Ha tènyleg egy lèpès nem tett soha magáèrt, magától, akkor nem èppen most van itt az ideje!

2017. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy kismamatornába nem fogsz belehalni, de hogy súlykontrollra nem èppen ez való, az is biztos!
2017. aug. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A kismama torna nem arra való, hogy vékony legyen az ember, vagy ne hízzon el terhessen.... hanem arra, hogy szépen a belső dolgok formában legyenek a szülésre...


12. hét előtt nem ajánlott főleg olyannak aki előtte nem sportolt. Utána orvosi engedéllyel szabad. De kifejezetten súlykontrollra nem alkalmas és terhesen olyat nem is szabad. Étkezésre lehet figyelni és ennyi.


Jó egészséget!

2017. aug. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, nyugodtan le lehet pontozni, akkor ha megnéztétek, amit ajánlottam!

Pár perces lépegetés, lábemelgetés álló helyzetben, nehogy már bárkinek sok legyen. Nyugodtan csinálhatja bárki aki sosem sportolt semmit annyira egyszerű gyakorlatokról van szó.

2017. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!