Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ötleteitek vannak baba...

Milyen ötleteitek vannak baba bejelentésre?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász megerősítésének hála, már tudom, hogy kisbabánk lesz. Viszont valamilyen emlékezetes módon akarom elmondani a páromnak. Van valamilyen ötletetek? :)

2017. aug. 17. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

"Teherbe estem egy másik férfitól!"

- hidd el, emlékezetes marad 😉

2017. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Vegyél 3 pár babacipőt. :D
2017. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Ennek minden módja emlékezetes, mert nem az számít,hogy adod elő, hanem maga a hír.

Én simán felhívtam az apukát, minden hülyeség helyett, és emlékezetes neki.

2017. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Hát ha mi mondunk tippeket akkor az nem lesz egyedi.
2017. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Nézegess Youtuebe-on ilyen videókat, iszonyú cukik vannak. :)
2017. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, a párod szeret-e olvasni, de én azt találtam ki, hogy vennék a férjemnek egy könyvet, az a címe azt hiszem, hogy "Daddy Cool - Vagányok és apák". És motoros a borítója (férjem motorozik).


Én ezzel szeretném bejelenteni, mert a férjem is egy vagány és remélem hamarosan apa is lesz :D Remélem napokon belül vehetem a könyvet :)


Gondold át, mit szeret a párod, mi jellemző rá.

Pl ha szereti az xbox játékokat, akkor vegyél neki egyet ajándékba, de ilyen babásat :)

A lényeg szerintem, hogy attól egyedi, hogy a párodra jellemő módon közlöd.


De valóban, ha csak simán azt mondod: Apa leszel, nem lesz kevésbé feledhetetlen, akárhogy is közlöd, bevésődik a pillanat!

2017. aug. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

Hihetetlen mennyi üres válasz érkezett...

Szerintem is a neten/youtubeon keress ötleteket, külföldön jó értelemben véve nagyobb feneket kerítenek ennek. Lehet egy sokat sejtető vicces képpel, videóval, könyvvel, babacipővel, cumival stb.

Keresőszó: "pregnancy announcement"

2017. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%

Mi nagyszülőknek fogjuk a következőképpen bejelenteni a 3. unoka érkezését:

Hasamra rajzol a két gyerekem egy babát és ha ott leszünk- felemelik a pólómat majd :)

2017. aug. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!